این مطلب ۴۴ بار خوانده شده
رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي در پاكدشت

بسيج از محرم جدا نيست

طبيعتاً بسيج از محرم جدانيست و محرم هم از بسيج جدانيست
نسخه مناسب چاپ

نجفي رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان پاكدشت طي گفتگوي با خبرنگارپايگاه اطلاع رساني سپاه سيد الشهداء(ع)درپاكدشت گفت ؛طبيعتاً بسيج از محرم جدانيست و محرم هم از بسيج جدانيست وبسيجيان ما نيز همه زاده محرم هستند.

 وي در ادامه افزود:محرم و بسيج هر دو دريك خط هستند بسيجي ما در محرم امسال با توان بيشتر در زمينه ايثار آشنا خواهد شد و مي توانند با بصيرت بيشتر نسبت به قيام امام حسين (ع) شناخت پيدا كنند .

وي در ادامه گفت :اين تقارن باعث مي شودبسيجيان ما بتوانند بصيرت خود را در محرم با برگيري از قيام امام حسين (ع)ارتقاءبدهند .

وي بيان كرد:درچند روز گذشته اسرائيل با به خاك و خون كشيدن مردم غزه بار ديگر چهره پليد خود را نشان داده اند و بايد گفت اسرائيل و امريكا در واقع همان يزيديان امروز هستند كه با يك شكل ديگر چهره خود را نشان داده اند .

   اين يهوديان در واقع جاپاي يزيديان نهاده اند وهمانند همان يزيديان دوست ندارند مقاومتي در مقابل ظلم هاي آنان باشد تا بتوانند به سادگي كشور گشايي هاي خود را انجام دهند .

رئيس اداره فرهنگ و ارشادشهرستان پاكدشت در پايان افزود :انشاالله اسرائيل با اتحاد مسلمانان غزه و فلسطين راه به جايي نمي برد و امريكا واسرائيل همانند يزيديان شكست خواهند خورد .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.