این مطلب ۳۷ بار خوانده شده
فرمانده سپاه پل‌دختر:

۹۰% یادمان شهدای معمولان به همت سپاه استان تهران آماده شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پل‌دختر گفت: تا سال گذشته اتفاق قابل لمسی در یادمان شهدای گمنام این شهر نیفتاده بود،اما با پی‌گیری لازم وهم‌کاری فرمانده سپاه استان تهران بخش زیادی از این یادمان آماده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران، منصور کریمی فرد عصر دیروز در جلسه شورای هماهنگی دفاع مقدس با محوریت سامان‌دهی یادمان شهدای گمنام شهرستان پل‌دختر اظهارکرد:دفاع مقدس به عنوان شناسنامه و فرهنگ انقلاب اسلامی، گنجینه عظیمی است که به فرموده مقام معظم رهبری بایداستخراج ودر اختیار مردم قرار گیرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پل‌دختر گفت: تا سال گذشته اتفاق قابل لمسی در یادمان شهدای گمنام این شهر نیفتاده بود،اما با پی‌گیری لازم وهم‌کاری فرمانده سپاه استان تهران بخش زیادی از این یادمان آماده شد.

وی افزود: در جریان سفر فرمانده سپاه استان تهران به پل‌دختر ضمن تقدیر از کمک به مردم سیل‌زده ،از وی دعوت و درخواست شد درتکمیل یادمان شهدای گمنام این شهرستان هم‌کاری کنند.

کریمی‌فرد یادآورشد:فرمانده سپاه استان تهران آن زمان حدود ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار در اختیار قرار دادند، که نزدیک به ۸۰ تا۹۰درصدیادمان آماده شده وانتظار می‌رود که با اختصاص بودجه لازم وقرار گرفتن آن در اختیار بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس بتوان آن را تکمیل کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پل‌دخترگفت:انتظار می‌رود مجموعه مدیریت شهری وشورای شهر همان‌طور که رییس این شورا اعلام آمادگی کردند،در زمینه محوطه‌سازی یادمان شهدای گمنام در راستای ایجاد محلی مناسب برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی، هم‌کاری کنند.

وی افزود: تصاویر مبارک شهدا در خیابان اصلی شهر پل‌دختر کهنه و رنگ ورو رفته شده و دیگر مشخص نیست که این زیبنده هویزه ثانی نمی‌باشد.

کریمی فرد یادآورشد: فرماندار شهرستان وشهرداری پل‌دختر طی یک برنامه‌ریزی، باهم‌کاری در زمینه تعویض و نصب تصویر شهدا در خیابان اصلی شهراقدام کنند.

وی افزود: باتوجه به مطالبه مردم و دغدغه خانواده شهدا نسبت به ساماندهی گلزار شهدای شهر معمولان، موضوع باید در اولویت کار مدیران استانی وشهری قرارگیرد.

فرمانده ناحیه مقاومت پل‌دخترگفت:اعتباری برای ساماندهی این گلزار اختصاص پیدا کرده ، اما مردم و خانواده شهدا نسبت به نحوه پروژه اعتراض داشتند، زیرا انتظار دارند برای استحکام‌بخشی بیشتر،کار به صورت اصولی و عمرانی انجام شود.

وی افزود:بنابراین انتظار می‌رود ،پیمان‌کار و ناظران پروژه گلزار شهدای معمولان نسبت به نگرانی و دغدغه خانواده شهدای این شهر توجه لازم را داشته باشند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.