این مطلب ۱۵ بار خوانده شده

توسعه بیمارستان رباط کریم نیاز به احداث بیمارستان صحرایی در منطقه را رفع کرد.

فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران گفت: مدیریت بیمارستان رباط‌ کریم با بهره‌گیری از منابع زیرساختی و عمرانی و استفاده از تجهیزات خوب درمانی و پرسنل متخصص این بیمارستان را از احداث بیمارستان صحرایی بی‌نیاز کرد.

سردار احمد ذوالقدر در بازدید میدانی از بیمارستان حضرت فاطمه زهرا (س) رباط‌ کریم اظهار داشت: عدم استفاده از بیمارستان صحرایی از مهمترین اقداماتی است که در بیمارستان رباط‌ کریم انجام شده زیرا که مدیریت این بیمارستان توانسته با بهره‌گیری از منابع زیرساختی و عمرانی به بهترین شکل ممکن بیماران کرونایی را با برترین تجهیزات درمانی و پرسنل متخصص مداوا نماید.

وی ضمن تقدیر از تلاش‌های مدافعان سلامت این بیمارستان در مداوای بیماران کرونایی و تبریک روز پزشک افزود: بیمارستان رباط‌کریم یکی از مراکز درمانی پیشرو و ممتاز در عرصه درمانی استان تهران است که در مداوا و بهبود بیماران کرونایی موفق بوده و می‌توان آن را از جمله برترین مراکز درمانی استان در طول دو سال اخیر به شمار آورد.

فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران در ادامه گفت: همدلی پرسنل بیمارستان رباط‌ کریم در توسعه زیرساختی و خدمات‌رسانی به شهروندان بسیار حائز اهمیت است.

ذوالقدر در پایان خاطرنشان کرد: این بیمارستان توانسته در این روزهای سیاه کرونایی با جذب منابع و توسعه عمرانی و تخصصی، ساخت تصفیه‌خانه و ساختمان‌های اکسیژن ساز و جداسازی تریاژ بیماران کرونایی از تروما و دیگر بیماران و راه اندازی درمانگاه رمدسیویر تراپی اقدامات درخور توجهی را به بیماران ارائه کند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.