این مطلب ۱۴ بار خوانده شده

دومین مرکز واکسیناسیون کرونا ،در پردیس افتتاح شد.

دومین پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کرونا با نام شهید بروجردی عصر امروز با حضور سردار احمد ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) و مسوولان شهرستانی در فاز ۱ پردیس افتتاح شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه سیدالشهدا(ع)، سردار احمد ذوالقدر بعد از ظهر سه شنبه در مراسم افتتاحیه مرکز تجمیعی واکسیناسیون پردیس طی سخنانی گفت: سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران با تمام توان و ظرفیت به کمک مرکز بهداشت و درمان برای واکسیناسیون مرحله پنجم طرح شهید سلیمانی آمده است.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) افزود:  این مرکز به همت بخش خصوصی و حمایت و پشتیبانی سپاه شهرستان پردیس راه اندازی شده است و روزانه ظرفیت واکسیناسیون  ۵۰۰ نفر در یک شیفت را دارد که توانایی دو شیفته شدن آن نیز وجود دارد. با توجه جمعیت ۲۵۰ هزار نفری پردیس، هفته آینده دومین مرکز خصوصی واکسیناسیون افتتاح می‌شود و باید تعداد و برنامه ریزی مراکز واکسیناسیون به حدی باشد، که شاهد تجمع نباشیم.

وی از افزایش تعداد مراکز واکسیناسیون پردیس از یک به ۴ مرکز خبر داد و گفت: مرکز واکسیناسیونی که امروز افتتاح می‌شود، با ظرفیت ۵۰۰ نفر فعالیت خواهد کرد، اما این ظرفیت به ۷۰۰ نفر خواهد رسید.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.