این مطلب ۸۱۱ بار خوانده شده
با حضور جانشین قرارگاه ثارالله تهران؛

همایش حافظان امنیت برگزار شد

همایش حافظان امنیت با حضور سرداران و فرماندهان سپاه پاسداران و نیروهای انتظامی استان تهران با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه سیداشهدا(ع) استان تهران؛ همایش حافظان امنیت با حضور سرداران حسن زاده، خانچرلی، عزیزی فرمانده سپاه پاسداران و نیروهای انتظامی استان تهران پیش از ظهر امروز با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در سالن شهید جنگروی سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران برگزار شد.

سردار حسین نجات جانشین قرارگاه ثارالله تهران در این همایش با برشمردن پیشرفت های علمی و نظامی جمهوری اسلامی در دهه های اخیر گفت: ما توانستیم با موشک های دوربرد خود مواضع داعش را در دوردست مورد هدف قرار دهیم، نظم نوین جهانی که مورد نظر کدخدا بود را از بین برده ایم.

وی یادآور شد: یک مقام ارشد روس چندی پیش اذعان کرد بعد از جنگ جهانی دوم، جمهوری اسلامی ایران معادلات نظامی جهان را عوض کرده است چرا که تاکنون کسی جرأت حمله به پادگان های آمریکایی را نداشت.

این یادگار دوران دفاع مقدس استقلال و اعتماد به نفس امروز و این قدرتی که امروز از آمریکا و ابرقدرتها ترس ندارد را حاصل برکت نظام جمهوری اسلامی دانست و تصریح کرد: اگر این محصول را تحلیل کنیم عامل همه دشمنی های استکبار را هم متوجه می شویم.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی می خواهد ابرقدرتها نتوانند ظلمشان را به مردم دنیا تحمیل کنند، افزود: در طول ۴۰ سال اخیر در همه  میدانها در برابر استکبار پیروز بوده ایم و این به برکت جوانهای انقلابی و رهبری فرزانه نظام است که مقابل همه دشمنها ایستاده ایم.

نجات در پایان انقلاب اسلامی را در حال حاضر آب دیده و قدرتمندتر از همیشه خواند و ابراز کرد: امروز هدف تحریم دشمن قرار دادن مردم در برابر نظام است، دشمن با عملیات روانی، ایجاد بی اعتمادی و نا امیدی به دنبال گسترش آسیب های اجتماعی است./انتهای پیام

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.