این مطلب ۴۲۴ بار خوانده شده
فرمانده سپاه استان تهران:

مقاومت تا نابودی رژیم صهیونیستی ادامه دارد

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران با تأکید بر مقاومت در مقابل ظلم و هجوم بیگانگان گفت: بنا به تحقق وعده الهی تا رژیم صهیونیستی نابود نشود امام زمان(عج) ظهور نمی‌کند.

به گزارش روابط عمومی سپاه سیدالشهدا(ع)، سردار حسن حسن‌زاده امروز در مراسم اختتامیه برنامه های ماه مبارک رمضان و گرامیداشت آزادسازی خرمشهر با اشاره به آغاز به کار مجدد برنامه‌های عمومی با توجه به شرایط کرونا اظهار داشت: پس از تعطیلات عید فطر برنامه‌های عمومی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اجرا می‌شود و این در حالی است که ممکن است در سطح شهر و کشور امکان اجرای برنامه نباشد اما در محیط‌های قابل‌کنترل برنامه‌ها با قوت برگزار و پروتکل‌های بهداشتی به ‌طور کامل اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به فرا رسیدن روز جهانی قدس بیان کرد: هر یک از ما در روز قدس تکلیفی برعهده داریم که انزجار خود را از رژیم صهیونیستی به گوش همگان برسانیم لذا می‌توانیم پیامی از بیانات رهبر معظم انقلاب یا امام خمینی(ره) را منتشر کرده و با این کار احساس انزجار خود را بیان کنیم.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) در ادامه افزود: رهبر معظم انقلاب در جلسه اخیر خود با دانشجویان بر مطالبه‌گری سفارش کردند و متذکر شدند که حتی اگر به نتیجه مطلوب دست نیافتیم مطالبه‌گری را که به ‌عنوان آرمان تلقی می‌شود رها نکنیم.

حسن‌زاده همچنین تصریح کرد: هر یک از ما باید خود را در معرکه نبرد با صهیونیسم بدانیم و با انتشار پیام مرگ بر اسرائیل در فضای مجازی یا در کوی و محله این حس را در اطرافیان خود ایجاد کند.

وی سپس با اشاره به آزادسازی خرمشهر گفت: مقاومت مردم در خرمشهر در روزهای نخست بسیار قابل‌تأمل بود، خرمشهر چندین بار تصرف و در نهایت بازگردانده شده بود اما آخرین بار از سوی دولت وقت عراق و در جریان جنگ تحمیلی مورد هجوم و تصرف قرار گرفت که شاهد اتفاقات عجیبی در این جریان بودیم.

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران بیان کرد: مبنای پیروزی عملیات بیت‌المقدس و آزادسازی خرمشهر مقاومت ۳۴ روزه مردم خرمشهر است که در مقابل حمله سنگین و قوی عراق در شهری بدون ساختار تجهیزات نظامی مقاومت می‌کردند، در این درگیری عراق با لشگری قوی و تیپ زرهی وارد خرمشهر شد اما مردم با اعتقادات قلبی خود در خرمشهر ایستادگی کردند و مقاومت در صحنه عمل شکل گرفت و تبدیل به مبنای اندیشه مقاومت شد.

حسن‌زاده ادامه داد: باید مقاومت کنیم و در مقابل ظلم و هجوم بیگانگان ایستادگی کنیم و به تحقق وعده الهی شک نداشته باشیم زیرا تا رژیم صهیونیستی نابود نشود امام زمان(عج) ظهور نمی‌کند.

وی با بیان اینکه آرمان اصلی شهید سلیمانی و دیگر شهدا آزادی قدس و نابودی اسرائیل بود افزود: عملیات الی بیت‌المقدس دارای مراحل متعددی است که در نهایت به آزادی قدس می‌رسد یکی از مراحل بزرگ آن با خاک یکسان کردن پایگاه عین‌الاسد بود و در درگیری با کرونا نیز همه برای کمک و مدیریت به میدان آمدند و این یکی از مراحل این عملیات بزرگ بود که به خوبی اجرایی شد.

فرمانده سپاه سیدالشهدا در پایان خاطرنشان کرد: شهادت سردار قاسم سلیمانی و بعد از آن تشیع باشکوه این سردار بزرگ یکی از مراحل عملیات الی بیت‌المقدس بود که در سال ۱۳۶۱ شروع‌ شده و مراحل سنگینی را با پیروزی پشت سر گذاشته است اما این عملیات همچنان جاری است.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.