این مطلب ۴۶۷ بار خوانده شده
روابط عمومی سپاه ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع)خبر داد

بسیجیان حوزه ۳۶۳ ناحیه حضرت عبدالعظیم(ع) اقدام به پخش مواد بهداشتی و سبد کالا بین نیازمندان نمودند

به گزارش روابط عمومی ناحیه ری،بسته بندی و پخش ۱۱۰ پک بهداشتی و ضدعفونی معابر و توزیع سبد کالا توسط بسیجیان حوزه ۳۶۳ ناحیه حضرت عبدالعظیم(ع)

به گزارش روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع)، بسیجیان حوزه ۳۶۳ ناحیه حضرت عبدالعظیم(ع) اقدام به بسته بندی و پخش ۱۱۰ پک بهداشتی و ضدعفونی معابر و توزیع سبد کالا شامل: ماسک،ژل ضد عفونی کننده،مایع ضد عفونی کننده دست و سطوح و‌همچنین اماده سازی و پخش سبد کالاهای ضروری بین نیازمندان و محرومین کردند.

جناب آقای نصیری فرمانده حوزه ۳۶۳ گفت: قابل توجه است این هدایا توسط گروه جهادی شهید اسدالهی که با مشارکت بسیجیان و پیشکسوتان و خیرین محترم پایگاه بسیج مسجد امیرالمومنین(ع) حوزه ۳۶۳ حضرت عبدالعظیم حسنی تهیه و‌پخش گردیده است.

 پر کردن محلول ضدعفونی جهت اهدا به اهالی محل به نیت تعجیل در فرج حضرت ولیعصر(عج) در نیمه شعبان و ضدعفونی شهرک ارغوان ،شهرک گلستان توسط گروه جهادی شهید تقوی فر از دیگر برنامه های اجرایی این حوزه به شمار می آید. 

در ضمن این حوزه اقدام به راه اندازی کارگاه تولید ماسک نموده است که توسط خیرین و گروه های جهادی و بسیجیان به صورت داوطلبانه تولید ماسک می نمایند.

خدا قوت دلاوران که در این روزهای سخت و‌بی پناهی مظلومان دست یاری شما روزنه های امید را در مردم و نیازمندان ایجاد کرده است

جهاد ادامه دارد...

روابط عمومی سپاه شهرستان ری 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.