این مطلب ۴۶۴ بار خوانده شده
روابط عمومی سپاه شهرستان ری خبر داد

راه اندازی کارگاه تولید ژل ضدعفونی به همت بسیجیان پایگاه شهید حلاج شهرستان ری

به گزارش روابط عمومی ناحیه ری ،بسیجیان پایگاه شهید حلاج حوزه ۳۶۷ ناحیه حضرت عبدالعظیم(ع) شهرستان ری اقدام به راه اندازی کارگاه تولید ژل ضدعفونی نمودند.

 گزارش روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم (ع) شهرستان ری ، پایگاه بسیج شهید حلاج ،حوزه ۳۶۷ موسی بن جعفر(ع) به همت جهادگران بسیجی و خیرین ، اقدام به ایجاد کارگاه تولید ژل ضدعفونی دست نموده اند.

سرهنگ فخاری فرمانده سپاه شهرستان ری گفت:این اقدام شایسته با رعایت موازین بهداشتی و نظارت متخصصین امر انجام می شود و پس از تولید و بسته بندی در محله های بی بضاعت و کم برخوردار اقدام به توزیع رایگان می نمایند.

وی افزود: این اقدام از همگرایی و هم افزایی و به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی است که به قول امامین انقلاب هر کجا مردم پای کار آمدند آن مسئله و پدیده به بهترین شکل حل شد. الان نیز شاهد آن هستیم که با وجود خساراتی که این بیماری به جامعه وارد آورده است اما شاهد همدلی مردم برای مبارزه با این ویروس منحوس و عبور از این بحران هستیم. 

گروه جهادی شهید حلاج متشکل از بسیجیان پایگاه شهید حلاج می باشد که علاوه بر این اقدام ، در طول دوماهه گذشته به امرمهم ضد عفونی معابر و اماکن عمومی روستای قلعه نو حاج موسی و توزیع مواد ضد عفونی نموده است.

جهاد ادامه دارد

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.