این مطلب ۴۱۲ بار خوانده شده
روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج ری خبر داد

رزمایش جهادی سلامت سپاه حضرت عبدالعظیم(ع)برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ناحیه حضرت عبدالعظیم(ع)، بسته های حمایتی معیشتی در بین گروه های هدف توزیع شد

به گزارش روابط عمومی ناحیه ری :

مهدی فخاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع) ری در حاشیه توزیع بسته‌های حمایتی برای خانواده‌های محروم اظهار کرد: در پی شیوع ویروس منحوس کرونا در کشورمان، سپاه ناحیه ری در راستای عرصه خدمت رسانی به مردم نسبت به ایجاد قرارگاه پدافند زیستی در سطح ستاد و به تبع آن در حوزه های مقاومت بسیج اقدام کرد.  
وی افزود: آگاهی بخشی که رکن اصلی مقابله با ویروس می‌باشد از مهمترین برنامه‌های این قرارگاه است و در کنار آن ضدعفونی و گندزدایی معابر و اماکن عمومی و همچنین توزیع ارزاق بین محرومین و مستضعفان توسط جهادگران سلامت انجام می‌شود. 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع) با تاکید بر ایجاد فرهنگ پیشگیری برای مقابله با ویروس کرونا گفت: همه باید با همدلی و همراهی و رعایت نکات بهداشتی، در راستای  پیشگیری از شیوع این ویروس تلاش مضاعف کنیم و شر این بیماری را هرچه زودتر از کشورمان رفع کنیم. 
فخاری با بیان اینکه تا کنون حدود ۳هزار بسته حمایتی بین خانواده‌های محروم شهرری توزیع شده است، افزود: امروز نیز ۱۰۰۰ بسته بهداشتی و ۶۵۰ بسته معیشتی که ارزش ریالی هر بسته حدود ۵۰۰ هزار تومان است بین جامعه هدف توزیع می‌شود که بخشی از اعتبارات آن توسط خیرین و بخشی نیز از اعتبارات سپاه تهیه شده است. 
وی در پایان خاطرنشان کرد: تا رفع کامل این ویروس در کنار مردم هستیم و طی روزهای آینده نیز بسته‌های حمایتی توسط بسیجیان تهیه و در محلات محروم توزیع خواهد شد. 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.