این مطلب ۳۵۶ بار خوانده شده
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه سیدالشهدا(ع):

فراموش کردن ارزشهای دینی خطر بزرگی برای انقلاب است

نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران، گفت: فراموش نکردن ارزشهای دینی و وحدت حول محور رهبری دو رکن اصلی اقتدار و‌قدرت نظام است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه سیدالشهدا(ع) به نقل از خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام صمد بهرامی،نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران حضور مردم  در عرصه های حماسی را عامل تثبیت نظام بر شمرد و خاطر نشان کرد:رکن اصلی انقلاب اسلامی مردم سالاری است و اکنون،با پشتوانه مردم، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست در همه جبهه های نظامی- سیاسی و اقتصادی علیه دشمن پیروز شود.

وی،«پیروزی در برابر طاغوت وجنگ ۸ساله با حکومت بعثی عراق»را انگیزه مردم به اسلام،ولایت فقیه و‌حفظ ارزشهای دینی توصیف کرد و‌ اظهار داشت: جانفشانی و آمادگی مردم همیشه در صحنه و‌ ولایت مدار ایران اسلامی در همه عرصه ها باعث شد، تا این انقلاب امروز چهل ویک ساله شود و‌ انشاءلله با کمک همین مردم و به کوری چشم دشمنان،۵۰سالگی انقلاب را نیز جشن خواهیم گرفت.

نماینده ولی فقیه در سپاه استان تهران،حکومت جمهوری اسلامی را،طولانی ترین حکومت اسلام نام برد و‌تصریح کرد:حضرت محمد(ص)یک حکومت انبیائی تشکیل داد،اما۱۰سال بیشتر طول نکشید،حضرت علی(ع)پس از۲۵سال خانه نشینی،یک حکومت عربی تشکیل داد،که آن هم۲۰سال بیشتر طول نکشید،اما به فضل خدا و‌به همت مردم ولایت مدار، امروز انقلاب ما طولانی ترین عمر خود را در میان حکومتهای اسلامی در تاریخ سپری می کند.

وی افزود: عمر طولانی این نظام مقدس مرهون مجهادت های مردم عزیز ایران اسلامی است،که در فتنه های تاریخ انقلاب همانند فتنه«۷۸»،«فتنه۸۸» و«اغتشاشات آبان ماه»ثابت قدم ماندند و‌آتش هر فتنه ای را با بصیرت خود خاموش کردند.

حجت الاسلام بهرامی،در بخش دیگری از سخنران  خود«انتخابات»را مهمترین رویداد سیاسی و‌اجتماعی در کشور توصیف و خاطر نشان کرد:شکست دشمنان و معاندین انقلاب در عرصه های نظامی،آنها را وادار کرده تا هدف و وقت خود را صرف دلسرد کردن مردم،برای حضور در روزهای حماسی کنند و آنگونه وانمود کنند که مردم با نظام نیستند.

وی در ادامه این مطلب بیان داشت:شرکت در انتخابات یک‌وظیفه ملی و شرعی است و مردم ایران اسلامی با انسجام کامل و بصیرت خود، به کوری چشم دشمنان حماسه انتخابات حداکثری را رقم خواهند زد.

نماینده ولی فقیه در سپاه استان تهران،شکست نظام را در عدم پایبندی مردم به اسلام دانست وخاطر نشان کرد:رکن اقتدار و‌قدرت نظام دوچیز است،یکی عدم فراموشی ارزشهای دینی و ‌دیگری وحدت در محور رهبری.

حجت الاسلام بهرامی در خاتمه سخنرانی خود،تفرقه افکنی در میان مردم ایران را اصلی ترین برنامه دشمنان برای ضربه زدن به نظام دانست و تأکید کرد:با  اتحاد و  هوشیاری، حول محور رهبری حرکت کنیم تا ان شاالله خود شما مردم،پرچم جمهوری اسلامی را به دست امام زمان تحویل دهید،چرا که صاحب اصلی این نظام خود امام زمان(عج)است./#

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.