این مطلب ۷۵ بار خوانده شده
فرمانده سپاه استان تهران؛

شهادت حاج قاسم پایه های حکومت دشمن را به لرزه انداخت

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران با بیان اینکه با شهادت حاج قاسم پایه های حکومت دشمن به لرزه افتاده گفت: خط قرمز شهید حاج قاسم سلیمانی انقلاب و انقلابی گری بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه سیدالشهدا(ع) به نقل از خبرگزاری فارس, سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران شامگاه امروز در مسجد حضرت امیرالمومنین(ع) روستای سرگل شهرستان پیشوا در جمع مردم و مسوولان این شهرستان در مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی با اشاره به مشکلات در کشور اظهار کرد: در داخل کشور مشکلاتی وجود دارد اما باید قدر این امنیت که به برکت خون حاج قاسم سلیمانی است را بدانیم او و یارانش جان خود را فدا کردند درست است امروز مشکلاتی داریم که بسیاری از مشکلات نیز به دلیل ناکارآمدی ها است که بعضی ها فکر نمی کنند درست سخن نمی گویند و موضع نمی گیرند انقلاب اسلامی امروز الگوی تمام دنیا است.

وی افزود: ۴۱ ساله که در این کشور و انقلاب و نظام انتخابات های متعدد برگزار شده است مقام معظم رهبری فرمودند بعضی ها می خواهند یکی از ویژگی های بارز و برجسته حاج قاسم سلیمانی را کمرنگ جلوه دهند اما مردم مراقب باشد حواستان را جمع کنید.

حسن زاده با بیان این که خط قرمز شهید سلیمانی انقلاب بود عنوان کرد: حاج قاسم سلیمانی اهل جناح و جناح بندی نبود حاج قاسم از شرایط این چنینی رنج می برد حاج قاسم یک خط قرمز داشت که انقلاب و انقلابی گری بود کسی که خط قرمزش انقلاب و انقلابی گری باشد نباید از او فساد ببینیم.

وی ادامه داد:خط قرمز حاج قاسم انقلاب و انقلابی گری و عدالت محوری و دلسوزی برای مردم بود که با انگیزه و شجاعت و شهامت در میدان های نبرد در سوریه و جاهای دیگر حاضر می شد و وقتی ملت خودش در سیل گرفتار می شود حرکت می کند و وارد خوزستان می شود همه دیدند حاج قاسم سلیمانی به محض این که شهید شد تمام پایه های حکومت دشمنان به لرزه افتاد.

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) تصریح کرد: آنها سال گذشته به صراحت اعلام کردند که نمیگذاریم ایران جشن ۴۰ سالگی انقلاب را بگیرد به کوری چشم دشمنان امسال هم جشن چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی را گرفتیم هم وارد چهل و دومین سال انقلاب می شویم عزت و عظمت انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا به دست آمده است./#

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.