این مطلب ۳۱۳ بار خوانده شده

فرمانده کل سپاه پاسداران اسلامی در دیدار با خانواده شهید امنیت در شهریار:

اطلاعات سپاه در یک قدمی عاملان شهادت شهید امنیت است

به گزارش روابط عمومی سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران؛ سردار سرلشکر حسین سلامی به همراه سردار حسن زاده فرمانده سپاه استان تهران، در دیدار با خانواده شهید ابراهیمی اظهار داشت: شهید ابراهیمی یک سند زنده و حجت بزرگی برای تمام ملت ایران است. وی خاطرنشان کرد: تمام کسانی که در این جنایت وحشیانه نقش داشته اند مجازات می شوند و عاملان شهادت شهدای امنیت تحت تعقیب ودر تیررس اطلاعات سپاه هستند. عوامل این جنایت‌ها و ضاربان شهید ابراهیمی بدون شک گرفتار خواهند شد و طبق قانون مجازات می‌شوند.

فرمانده کل سپاه پاسداران اسلامی افزود: انقلاب اسلامی تزلزل ناپذیر است و اگر تمام قدرت‌های جهان متحد شوند و تمام سرمایه‌های داخلی و بیرونی خود را به صحنه بیاورند، قادر نیستند ذر‌ه‌ای تزلزل در   بنای مستحکم انقلاب اسلامی ایران، وارد کنند.

وی افزود: اقتدار کشور حاصل فداکاری و شهادت مردان بزرگی همچون شهید مرتضی ابراهیمی است که امروز افتخار همه ملت ایران است.

سرلشکر سلامی با اشاره به بصیرت ملت ایران در چند روز اخیر گفت: ملت ایران به واسطه این شهادت‌ها چند روزی است که همانند رود خروشان در متن جامعه سرازیر شده و برای این شهید اشک ریختند و امروز او فرزند تمام امت اسلامی است و در تمام قلب‌ها جایگاه رفیعی دارد.

وی اظهار داشت: ما هم برای عرض تبریک و تسلیت به محضر خانواده شریف شهید بزرگوار مشرف شدیم و این خانواده نماد یک خانواده ثابت قدم، مومن، استوار و انقلابی است و حقیقتا در چنین خانواده‌ای چنین فرزندی نیز تربیت می‌شود.

فرمانده کل سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: محصول تربیت شهید نیز یک فرزند رشید همانند آقا محمدصدرا است که بسیار مصمم پرچم پدر را در دست گرفته  و بلافاصله لباس او را به تن کرده است و امروز فرمانده‌ای بزرگ و جانشین پدر برای ما است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.