این مطلب ۲۶۷ بار خوانده شده

نشست خبری بزرگداشت هفته دفاع مقدس در شهریار

نشست خبری هفته دفاع مقدس با حضور اصحاب رسانه در سپاه شهریار برگزار شد

به گزارش خبرگذاری سپاه حضرت سیدالشهدا(علیه السلام) استان تهران به نقل از روابط عمومی و تبلیغات ناحیه مقاومت بسیج شهریار:صبح امروز ۲۸شهریور ماه ۹۸ جلسه نشست خبری با حضور اصحاب رسانه در ناحیه مقاومت بسیج شهریار برگزار شد.

در این نشست خبری  برنامه های هفته دفاع مقدس توسط فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهریار سرهنگ الهیاری تشریح و اقدامات اجرایی هفته دفاع مقدس بیان شد.

در ادامه وی با بیان اینکه امروز به حمدالله دلبستگی مردم عزیزما نسبت به انقلاب اسلامی و آرامانهای جمهوری اسلامی ایران بیشتر بیشتر شده افزود اگر شما ۴۰ سال پیش را مطالعه و بررسی کنید متوجه این نکته بسیار مهم می شود که انقلاب اسلامی چقدر متأثر بر پیشرفت زندگی مردم در طول این ۴۰ سال اخیر شده است.

وی اظهار داشت:امروز ایران عزیز ما با توجه به هجمه های عظیم رسانه ای و تبلیغاتی دشمن و مشکلات فراوانی که به واسطه ابرقدرتهای مستکبر در سطح منطقه به وجود اماده و روبروست ،اما ما کماکان شاهد ظهور و بروز استعدادها و پتانسیلهای فوق العاده هستیم که در عرصه های سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و علمی همچون نانو،فناوری های نوین هسته ای،نظامی و غیره به سطح قابل توجه از پیشرفتهای دنیای امروز رسیده ایم در صورتی که به تعبیر مقام معظم رهبری ما در جنگ هشت ساله دفاع مقدس حتی در وارد کردن سیم خاردار هم مشکلات فراوانی داشتیم و تحریم بودیم.

سرهنگ الهیاری در پایان به این نکته اشاره کردند که امروز با توکل برخدا و پیروی از منویات مقام معظم رهبری و همسو شدن با چهارچوبهای گام دوم انقلاب اسلامی  و داشتن بصیرت و برنامه انقلابی که جزء اساسی ترین ملزومات رسیدن به اهداف متعالی انقلاب اسلامی می باشد بتوانیم در پیشبرد آرمانها و اهداف این نظام مقدس نقش مطلوبی را  ایفا کنیم.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.