این مطلب ۱۶۳ بار خوانده شده

سردار سلامی در رزمایش پیامبر اعظم ۱۲: در توسعه قدرت دفاعی توقف نمی‌کنیم

سپاه نیوز :جانشین فرمانده کل سپاه برنامه آینده سپاه را عدم توقف در توسعه قدرت دفاعی عنوان و تصریح کرد : در حوزه دستاوردها، فناوری ها، تاکتیک ها و تکنیک ها در تلاش برای پیشرفت هر چه بیشتر هستیم و برنامه همیشگی ما پیشرفت در امتداد این موارد خواهد بود.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان تهران 

سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه، در حاشیه برگزاری مرحله نهایی رزمایش پیامبر اعظم(ص) ۱۲ با تاکید بر اینکه همواره قدرت بر اساس تهدید شکل می‌گیرد،گفت: ما اگر تهدید شویم، قدرت خواهیم ساخت و این دیوانگی است وقتی همواره تهدید می‌شویم، خود را خلع سلاح کنیم و در اختیار دشمن قرار دهیم.

 

جانشین فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: به طور قطع تجربیات ناشی از نبرد با تکفیری‌ها به ویژه در نیروی زمینی سپاه اثرات ویژه ای در پیشرفت و عملکرد نیروهای ما داشته است و باعث شده که نیروها از یک میدان تاکتیکی خلاقانه برخوردار شوند و همچنین دکترین دفاعی خود را بر اساس تغییر شکل جنگ‌ها از لحاظ فنی و عملیاتی تغییر شکل دادیم.

 

وی برنامه آینده سپاه را عدم توقف در توسعه قدرت دفاعی عنوان و تصریح کرد : در حوزه دستاوردها، فناوری ها، تاکتیک ها و تکنیک ها در تلاش برای پیشرفت هر چه بیشتر هستیم و برنامه همیشگی ما پیشرفت در امتداد این موارد خواهد بود.

 

جانشین فرمانده کل‌سپاه در ادامه خاطرنشان کرد: دشمنان احساس می‌کنند که منافعشان در به آتش کشیدن منطقه است و همواره با سیاست خطرناک ارسال سلاح به منطقه این جغرافیا را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

 

وی تصریح کرد: دشمنان ما را تهدید می‌کنند و در همان حال از ما می‌خواهند که از قدرت دفاعی خود بکاهیم که این منطقی نیست.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.