این مطلب ۳۹۳ بار خوانده شده
توسط فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رباط کریم صورت گرفت؛

ابلاغ برنامه‌های جدید بسیج به فرماندهان حوزه‌های رباط کریم

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان رباط کریم در حضور جمعی از فرماندهان پایگاه‌های بسیج این شهرستان، برنامه‌های جدید بسیج را ابلاغ کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني سپاه حضرت سيدالشهداء عليه‌السلام استان تهران ؛ هادی ایلکا، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رباط کریم در حضور جمعی از فرماندهان پایگاه های بسیج شهرستان رباط کریم، برنامه های جدید بسیج را در حسینیه ناحیه ابلاغ فرمودند.

وی با اشاره به آسیب‌های وارد شده به بسیج گفت: القای ناامیدی و یاس، فهم کم از برنامه های بسیج و محدود بودن حوزه فعالیت از آسیب‌های شناسایی شده در بسیج هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان رباط کریم تاکید کرد: برای رسیدن به اهداف جامعه اسلامی، در ابتدا باید به محله اسلامی دست پیدا کنیم و هدف از بسیج در پایگاه ‌ا محله اسلامی است.

وی در ادامه صحبت ها برای حل مسائل و مشکلات پیش رو و دستیابی به اهداف پیش رو در بسیج به اعتلای بسیج اشاره کردند و فرمودند: اعتلای بسیج شامل دو بخش درون سازمانی(پیش روندگی) و برون سازمانی(پیش برندگی) است. در پایان صحبتهای جناب سرگرد هادی ایلکا، در بخش مربوط به درون سازمانی به موارد جذب، سازماندهی، آموزش و بکارگیری بسیجیان در پایگاه ها اشاره شد و در بخش برون سازمانی به موضوعات مسجد محوری، طرح کرامت، محرومیت زدایی و ایجاد اشتغال، گشت های محله محور، امر به معروف و ارتباط موثر پایگاه ها و حوزه های بسیج با مدارس اشاراتی کردند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.