این مطلب ۱۵۸ بار خوانده شده

برگزاری جلسه امر به معروف و نهی از منکر بسیج ادارات قدس

با حضور دبیران امر به معروف و نهی از منکر پایگاهها ،جلسه امر به معروف و نهی از منکر بسیج ادارات شهرستان قدس برگزار شد
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارمندان استان تهران در شهرستان قدس   بدینوسیله ،باطلاع میرساند جلسه امر به معروف و نهی از منکر این حوزه در۲۲ مرداد ماه با حضور مسئولین امر به معروف پایگاهها وبا گرامی داشت   شهید محسن حججی و سالروز بازگشت آزادگان  با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد که  اهم مباحث به شرح زیر است.

درتعداد کمی از ادارات :گرفتن رشوه ، سوء استفاده از نیرو و امکانات بیت المال ،اصراف ، تجمل گرایی ، تکبر به ارباب رجوع ، اختلاص ، کاغذ بازی ،کم کاری ،رئیس جلسه دارند ، انتصابهای ناشایست ، به کار گماردن افراد  ضد ارزش و مخالف نظام ، کنار زدن افراد با سابقه  ، گروه بندی ، فامیل بازی ، باند بازی ، سکوت در مقابل نقض قوانین ،عدم نظارت و بازرسی  در ادارات ،حاکمیت رابطه به جای ضابطه ،ضعیف شدن جایگاه امر به معروف و نهی از منکر ،نبودن مقامی  برای شکایت از قاضی های متخلف ، حق کشی بعضی از قاضی ها ، عزل و نصب های غیر متعارف ، عدم فرق بین خائن و خادم ، و عدم فرق بین انقلابی و ضد انقلاب از معضلات و نارسائیهای ادارات است .

نفوذ افراد متخلف و ناخالص در بسیج و آلوده شدن بسیج با حضور افراد خلافکارو اینکه" هرچه بگندد نمکش میزنند وای به روزی که به گندد نمک "و اینکه خود بسیج نیاز به امر به معروف و نهی از منکر دارد.

یک نفر کارمند دولت  توالتش به طبقه پائین چکه میکند ، همسایه پائینی ازاو خواهش میکند که کف توالت خانه اش را عایق بندی کند او در جواب میگوید من وقت ندارم ، کارمند دولت هستم ، ماموریت هستم .

نتیجه گیری شد که کار امر به معروف ونهی از منکر هر چند هم سخت باشد ( مثل گرفتن روزه در تابستان)باید اجرا بشود و از تعطیلی  آن جلوی گیری شود و طبق فرمایش حضرت امام خامنه ای : تذکر لسانی وظیفه همگانی است .

جلسه با صلوات بر سلامتی امام خامنه ای پایان یافت .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.