این مطلب ۱۵۲ بار خوانده شده

برگزاری مراسم عفاف و حجاب توسط پایگاه بسیج شهید چمران شهرداری شهرستان قدس

حجت الاسلام اسفندیار : تحکیم بنیان خانواده در گرو رعایت حجاب و عفت دختران و زنان در جامعه است
نسخه مناسب چاپ

برگزاری مراسم عفاف و حجاب توسط پایگاه بسیج شهید چمران شهرداری شهرستان قدس

درتاریخ بیست و نیکم تیرماه سال ۱۳۹۶ مراسم عفاف و حجاب توسط  پایگاه بسیج شهید چمران شهرداری شهرستان قدس برگزار گردید :با تاسی از حضرت فاطمه زهرا(س) که فرمودند : بی تردید پوشش اسلامی برای زنان از ضروریات دین مقدس اسلام است به مناسبت هفته عفاف و حجاب مراسمی در سالن اجتماعات اداره آتش نشانی شهرستان قدس برگزار گردید . این مراسم که به میزبانی پایگاه بسیج شهید چمران شهرداری انجام گردید مسئولین محلی و روسای ادارات از جمله : روسای ادارات  اتوبوسرانی ، تاکسیرانی ، بنیاد شهید ، فرمانداری ، حاج آقا اسفندیارنماینده محترم ولی فقیه در سپاه ناحیه شهرستان قدس ، مسئولین شورای شهر، جناب آقای مهندس کولیوند  شهردار شهرستان قدس ،آقای امین زاده  بسیج پایگاه شهید چمران ، برادر اسماعیلی فرمانده حوزه بسیج ادارات حضور داشتند .

مراسم باتلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد ، خانم نجفی از طرف شهردار به حضار خیر مقدم گفتند و راجع به اهمیت حجاب توضیحاتی ارائه نمودند  ، در ادامه آقای رزاقی ریاست اداره آتش نشانی به حضار خیر مقدم گفتند ،و راجع به حجاب خواهران و همچنین حجاب برادران و رعایت نگاه به نامحرم ،توضیح دادند ،سخنران اصلی برنامه حاج آقا اسفدیار نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه شهرستان قدس بودند که راجع به اهمیت حجاب در قرآن  صحبت نمودند وگفتند  اینکه قران میفرماید: کسانی که ایمان آوردند و استقامت نمودند.به این معنی است که خانمها با رعایت حجاب در گرمای تابستان و دمای ۴۸ درجه با چادر مشکی و پوشش اسلامی در خیابان راه رفتن و در جامعه حضور پیدا کردن ، همان استقامت است که قرآن کریم به آن اشاره دارد، ایشان گفتند  : ثبات جامعه در گرو حجاب و عفت دختران و زنان است و رعایت آن از سوی بانوان ، سلامت و مستحکم تر شدن بنیان خانواده را به دنبال خواهد داشت  .

درادامه برنامه حاج آقا اسماعیلی فرمانده حوزه ادارات از آقایان مهندس کولیوند و آقای امین زاده  برای برگزاری مراسم تشکر و قدردانی نمودند . ضمنا آقای امین زاده که عازم حج تمتع هستند از جمع همکاران و حاضریت حلالیت طلبیده و خدا حافظی کردند . در پایان برنامه  به خواهران حاضر در مراسم یک  قواره چادر مشکی ( جمعا  نود قواره ) و به برادران حاضر در مراسم  هرکدام یک عدد تابلوفرش قرآنی ( شصت عدد تابلو و ان یکاد ) هدیه داده شد .جمع شرکت کنندگان حدود ۱۸۰ نفر بود . مراسم با دعا برای طول عمر امام خامنه ای پایان یافت

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.