این مطلب ۴۱۳۸ بار خوانده شده
پیش خطبه های نماز جمعه رباط کریم

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم : دوران بزن و درو تمام شده است

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم گفت:پاسخ موشکی سپاه به مواضع داعش در سوریه یک پیامی برای دشمنان انقلاب بود تا قدرت نظامی ایران را بدانند.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني سپاه حضرت سيد الشهداء(ع)استان تهران در رباط کريم :

سرگرد هادی ایلکا، فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان رباط کریم پیش از خطبه های نماز جمعه روز قدس شهر رباط کریم که در مصلی امام خمینی(ره) این شهر و با حضور آحاد مردم  برگزار شد، اظهار کرد : از حضور مردم ولایت مدار و روزه دار که در هوای گرم در این راهپیمایی حضور پیدا نمودند ،تشکر می نمایم که مثل همیشه به دعوت رهبر عظیم شأن لبیک گفتند.

سرگرد ایلکا در ادامه ضمن تسلیت ایام شهادت مولای متقیان امام علی(ع) و پشت سر گذاشتن شبهای با عظمت قدر، قبولی طاعات و عبادات را برایتان مسئلت می نمایم.

وی به جمله ای از حجت الاسلام والمسلمین پناهیان که در شبهای قدر عنوان شده بود پرداخت : اگر در شبهای قدر همه ی مسلمانان و شیعیان جهان برای ظهور امام زمان (عج) دعا کنند اولین پیش شرط ظهور اتفاق خواهد افتاد

وی افزود : برای ظهور ولی عصر(عج) چند پیش مقدمه نیاز است :

وی نخستین شرط ظهور را چنین عنوان نمود: آمادگی و حضور فردی داشته باشیم و این آمادگی و حضور فردی در شبهای قدر می توانست ایجاد بشود ، یعنی اگر همه مسلمانان در این شب ها برای ظهور دعا می کردند ، این آمادگی و حضور فردی در شبهای قدر می توانست ایجاد بشود یعنی اگر همه مسلمانان در این شب با حضور قلب و تمام وجودشان دعا می کردند این آمادگی می توانست به وجود بیاید .

وی افزود : دومین شرط برای ظهور وجود یک سیستم یا یک نظامی بصورت هدفمنمد این موارد در کنار هم قرار بدهد تا آن آمادگی ایجاد شود ، انقلاب اسلامی از سال ۴۲ شروع شده و در سال ۵۷ به نتیجه رسیده و این سیستم را ایجاد کرده تا دومین شرط برای ظهور را آماده کند و هدف انقلاب ما زمینه سازی برای ظهور حضرت ولی عصر(عج) است و زمانی که دشمنانمان از هدفمان اطلاع پیدا کردند، برای براندازی نظام اسلامی برنامه ریزی نمودند ؛ که می توان به ترورهای ابتدای انقلاب که نتیجه آن ۱۷‌هزار شهید ترور  که اغلب آنان، مردم عادی اعم از کاسب، کشاورز، کارمند، استاد دانشگاه و حتی زنان و کودکان هستند و ما باید توجه داشته باشیم جای شهید و جلاد عوض نشود یا یکی دیگر از توطئه های دشمنان  جنگ ۸ ساله بود.

وی گفت : امروز شرایط متفاوت شده است و یکی از راه هایی که دشمن برای جلوگیری از  پیشرفت انقلاب دارند نفوذ است ،باید توجه داشته باشیم که  مقام معظم رهبری در سال های گذشته کلید واژه های جدیدی مانند نفوذ ، جهاد کبیر ، انقلابی گری و آتش به اختیار را در مسائل فرهنگی به ادبیات سیاسی ما اضافه نموده اند.

فرمانده سپاه رباط کریم در سومین شرط برای ظهور عنوان نمود :در منطقه غرب آسیا باید این آمادگی ایجاد شود ،در این منطقه بیش از ۷۰ سال درگیری هایی وجود دارد و نخواستند در این منطقه که محل شیعیان و مسلمانان است آمادگی برای ظهور به وجود بیاید و نطفه ای غلطی به نام رژیم غاصب صهیونیستی با دسیسه های انگلیس و آمریکا در آن شروع به فعالیت کرده و زمانی مشاهده می کنند که اسراییل نمی تواند خواسته های آنها را برآورده کند نوچه دیگری به نام داعش را طراحی و برنامه ریزی کردند و در منطقه آوردند و شرایط منطقه را به گونه ای پیش ببرند تا آمادگی ظهور ایجاد نشود .

وی تصریح کرد: فداکاری ، جانفشانی ،شجاعت و رشادت های  مدافعان حرم هست که توانستیم در برابر این نطفه غلط از داعش و اسراییل بایستیم تا بتوانیم شرایط غرب آسیا را برای ظهور آماده کنیم.

وی گفت : شرط چهارک برای ظهور به این است که در عالم هستی یک خواسته برای ظهور ولی عصر (عج) اتقاق بیافتد و انقلاب اصلی هم به دنبال همین است که تمدن سازی کند و تمدن نوین اسلامی در عالم هستی گسترش بدهد تا شرایط آمادگی ظهور در عالم هستی اتفاق افتد ، که امروزه دشمنان با ترفند ها و دسیسه های مختلف از این جلوگیری میکنند.

وی عنوان کرد : اما امروز دشمنان ما ، مقصرپیشرفت اسلام در جهان را ایران میدانند و ایران باعث پیشرفت اسلام شده است وبه همین دلیل تمام تلاش خود را میکنند تا جلوی پیشرفت اسلام را بگیرند.

وی ادامه داد : امروز ۲ جبهه در مقابل انقلاب اسلامی داریم که یک جبهه استکبار است که در آن انگلیس و آمریکاست و نوچه هایشان در منطقه مانند عربستان و داعش هستند که تکلیف ما با آنان مشخص است که اگر ترقه بازی انجام  دهند ما جوابشان را با موشک می دهیم و این پیام موشکی ما هم این است که هیچکس نمیتواند به منطقه و مرزهای ما گوشه چشمی داشته باشد و اگر هم بخواهد حرکت نابخردانه داشته باشند ما با موشک جوابشان را خواهیم داد.

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم گفت : دومین جبهه ، جبهه داخل است که این بیشتر ما را می رنجاند که تحت نفوذ دشمن قرار گرفته اند و با فکر غربی پرورش پیدا کرده اند و از درون نظام به خود نظام ضربه میزنند که اینها خطرناک ترند و باید از  آنها مراقبت کنیم.

او ادامه داد : حضرت آقا نفوذ در۲ بخش تشریح کردند مسئولین و مردم ، دربحث نفوذ مردم به سبک زندگی و تعییر فرهنگ پرداختند و الان با سند هایی  محرمانه ای همانند ۲۰۳۰ که امضا و و متعهد به اجرای آن شدیم ولی با هوشیاری رهبری بزرگوار جلوی اجرای آن گرفته شده و با توجه به سند بالا دستی به نام الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت ، که در کشور وجود دارد باید در مقابل آن سند توسعه پایدار که دست های پشت پرده  استکبار در آن است و به دنبال جمع آوری مجموعه فکری ، فرهنگی و علمی دنیا هست تا همه را یکسان کند بایستیم

وی اظهار کرد : یکی از بحث هایی که سند ۲۰۳۰ به کشور ضربه میزند ، استقلال کشور را مورد هدف قرار داده است که مسئولین ما باید از امضاهای چنین قراردادهایی مراقبت کنند.

وی عنوان کرد : نفوذ در بخش مردم بحث تغییر سبک زندگی است که با ایجاد شبکه های اجتماعی دارند افکار ما را مدیریت میکنند و ذهن های مردم را تغییر می دهند.

وی افزود : نفوذ در مسئولین ،اگر در بخش های حساس و تصمیم گیر نفوذ کنند همان تصمیمی را مسئولین میگیرند که دشمنان ما آن را میخواهند .

وی خاطر نشان کرد : امروز این جبهه ای که در داخل تحت تاثیر نفوذ غرب قرار گرفته است به نام لیبرال ها ، اینها به دنبال ۲ حرکت اند :۱-تغییر در محاسبات مردم ۲-انقلاب زدایی از انقلاب.

اینها با تحریف اندیشه های امام ،تغییر شعارهای انقلاب ، تغییر سیاست های انقلاب ، تغییر فرهنگ انقلاب ، واژه هایی را که در انقلاب وجود دارند را انقلاب زدایی نمایند .

وی گفت : بحث موشکی ما در۳ سطح ملی ، منطقه ای و بین المللی پیام دارد :

از وعده تا عمل در سپاه راه طولانی نیست و سپاه به تمام وعده های خود عمل کرده چه در بحث نظامی ،فرهنگی ، سازندگی ، محرومیت زدایی و... امنیت ، جناحی و سیاست زده نیست و نمی توان امنتیت  را تنها با مذاکره و دیپلماسی تامین کرد بلکه داشتن یک قدرت بازدارنده و نشان دادن آن خود میتوان تبدیل به یکی از  مولفه های امنیت ساز شود. شلیک موشک از خاک کشورمان از استانهای کرمانشاه و کردستان به این علت است که بین قومیت ها هیچ اختلافی وجود ندارد و همه ی مذاهب به دنبال مبارزه با تروریسم هستند.

سرگرد ایلکا ادامه داد : امروزه در راستای اقدامات خصمانه آمریکا در تشکیک اذهان عمومی پیرامون برنامه موشکی ایران به وجود آورده و سخن برخی از سیاست زدگان داخلی که آب و نانتان را قطع خواهد کرد از برجام موشکی سخن به میان میکشیدند و این اقدام سپاه میخواست به اذهان مردم ثابت کند که ما نیاز به قدرت بازدارنده داریم.

وی عنوان کرد : در منطقه پرچم مبارزه تروریسم در دست ایران است و هرکسی در هر ابعادی بخواهد مصالح نظام جمهوری اسلامی را ضربه بزند برخورد میکنیم .

وی گفت : نقطه زنی شگفت انگیز از فاصله ۷۰۰ کیلومتری یکی از مولفه های قدرتمان را رخ جهانیان کشیدیم و پیامی بصورت غیر مستقیم برای عربستان و آمریکا هست که امروز مبادا افکار شیطانی در خیال خود پیرامون جمهوری اسلامی ایران داشته باشد.

وی افزود :در سطح بین الملل هم پاسخی به تحریم های سنا آمریکا که برنامه های موشکی ایران را تحریم کردند وخواستیم این را بگوییم که مولفه های قدرت و بازدارنده ایران قابل مذاکره نیست و اگر هم تحریم بشود هیچ اثری نخواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد : ایران به دنیا ثابت کرد که با داشتن همه تجهیزات اهل تجاوز و شروع کننده هیچ جنگی نبوده و از تمامیت عرضی خود دفاع میکند و پاسخ دندان شکنانه ای به همه کسانی که میخواهند تعرضی را به کشورمان داشته باشد میدهند.

وی در پایان عنوان نمود : داعش به کشورهای مختلفی در جهان ضرباتی زد مثل اروپا ولی هیچکس نتوانست جواب محکمی بدهد ولی سپاه ثابت کرد دوران بزن و درو تمام شده است و اگر در هر جای دنیا اگر هرکسی به منافع جمهوری اسلامی و محور مقاومت ضربه وارد کند جوابش رعب آور و غافلگیر کننده است و بالاتر از آن چیزی که فکرش میکنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.