این مطلب ۴۹۲ بار خوانده شده
سردار بهشتی در رباط کریم مطرح کرد:

ایجاد خاکریز بین ملت‌ها یک کابوس آمریکایی است/ ترس ترامپ از قدرت ایرانی‌ها

رییس سازمان بسیج مساجد و محلات کشور گفت: آمریکایی ها از اینکه مبادا خطری آن‌ها را تهدید کند بین کشورها دیوار می‌کشند اما نمی‌دانند آتش منطقه دامن آنها را نیز خواهد گرفت.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني سپاه حضرت سيد الشهداء(ع)استان تهران در رباط کريم :همایش مشترک ائمه جمعه و جماعات با فرماندهان پایگاه‌ها و حوزه ها و نخستین یادواره شهدای اصناف شهرستان رباط کریم عصر امروز در سالن شهدای خیبر سپاه شهرستان رباط کریم برگزار شد که در آن سردار بهشتی،رییس سازمان بسیج مساجد و محلات کشور با اشاره به حوادث تاریخی انقلاب اسلامی در روزهای بهمن ماه، اظهار کرد: در چنین روزهای ما به خیابانها می آمدیم و علیه شاه شعار می دادیم، آن روزها می گفتیم که آیا می شود سال آینده جشن نخستین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را بگیریم؟

وی افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی می دانستیم که دشمنان از آسیب زدن به کشور دست بر نخواهند داشت و راه حل های دیگری را بر می گزینند.

سردار بهشتی تأکید کرد: دشمنان تلاش می کردند تا قطار انقلاب متوقف شود اما نتوانستند کاری از پیش ببرند.

رییس سازمان بسیج مساجد و محلات کشور ابراز کرد: در واقع حرکت انقلاب اسلامی یک حرکت ملی است و در چارچوب مرزها نمی گنجد.

وی بیان کرد: درجریان جنگ ایران و عراق ما از کوچکترین سلاح ها محروم بودیم و این بود که از غنیمتهای عراقی بهره مند می شدیم.

سردار بهشتی خاطرنشان کرد: در جنگ میان ایران و عراق، دشمنان از تمام امکاناتشان بهره می گرفتند تا ایران را به مرز نابودی بکشانند چرا که ایرانی ها قدرتی به نام معنویت داشتند امروز نیز ترامپ از قدرت گرفتن ایران هراس دارد و به همین سبب است که نام ایرانی ها را جز کشورهایی دانسته که در لیست مهاجرت های به آمریکا نباشند.

وی اضافه کرد: امروزه دشمنان در تلاش است تا حرکت انقلاب را متوقف کند و آن ها از این عصبانی اند که ایران می خواهد اسد در سوریه بماند.

این مقام مسئول تأکید کرد: آمدند و داعش و طالبان را طراحی کردند تا مانع حرکت روبه به جلو انقلاب شود، آن ها با طراحی گروه های مسلمان دروغین سعی کردند تا چهره انقلاب اسلامی را در اذهان دنیا خاموش و سیاه جلوه دهند.

رییس سازمان بسیج مساجد و محلات کشور تصریح کرد: آمریکایی ها از اینکه مبادا خطری آن‌ها را تهدید کند می‌آیند و بین کشورها دیوار می‌کشند اما نمی‌دانند این آتش منطقه دامن آنها را نیز خواهد گرفت و بیداری اسلامی در آفریقا جنجال به پا می کند و شیوخ منطقه را به زباله دان تاریخ بفرستد.

وی در بخش پایانی این سخنرانی، بر نقش مهم مساجد در جنگ نرم تأکید و خاطرنشان کرد: پیوند مساجد و جوانان باید شکل بگیرد، نباید مساجد از رونق بیفتد و سبک زندگی اسلامی در جامعه کنونی فراموش شود.

در پایان همایش که با حضور نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس، فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری رباط کریم و دیگر مسئولان برگزار شد از خانواده شهدای اصناف رباط کریم و بسیجیان نمونه این شهرستان قدردانی شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.