این مطلب ۴۱۲ بار خوانده شده

ما پاسداران انقلاب از یکی از بهترین ارزش های نظام که مردم هستند دفاع خواهیم کرد.

فرمانده سپاه فیروزکوه در دیدار با مدیر کارخانه تامین ماسه در خصوص انتقال کارخانه تامین ماسه به مکان دیگر جهت آسایش مردم گفت: ما به عنوان پاسداران انقلاب از یکی از بهترین ارزش های نظام که مردم هستند دفاع خواهیم کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش معاونت روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فیروزکوه، روز گذشته مدیر عامل شرکت تامین ماسه و ریختگری فیروزکوه به همراه مدیر کارخانه طی دیدار با فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه، گزارشی از وضعیت این کارخانه ارائه نمودند و به بیان برنامه های آن مجموعه پرداختند.

سرگرد پاسدار یدالله سلیمانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فیروزکوه در این جلسه اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پاسدار انقلاب و حافظ دست آوردهای آن است، در همین راستا از حقوق مردم نیز که از جمله این دست آورد هاست کوتاه نخواهیم آمد و از حقوق مردم دفاع خواهیم کرد.

وی در ادامه افزود: از هیچ کمکی جهت جابجایی کارخانه در مجموعه شهرستان دریغ نخواهیم کرد، تا مشکلات ایجاد شده برای سلامت و آسایش مردم رفع شود و صنعت مربوطه هم به طور مطلوبی فعالیت نماید، در این زمینه مسئولین شهرستان پیگیری های زیادی را انجام داده و این تلاش ها ادامه خواهد داشت.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.