این مطلب ۴۰۴ بار خوانده شده

مراسم تودیع و معارفع مسئول کانون بسیج فرهنگیان فیروزکوه برگزار شد.

طی حکمی از سوی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج فیروزکوه مرتضی حیدری، معاون اسبق پشتیبانی اداره آموزش و پرورش فیروزکوه به عنوان سرپرست کانون بسیج فرهنگیان شهرستان فیروزکوه معرفی شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش معاونت روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج فیروزکوه ، در مراسمی با حضور پرسنل سپاه ناحیه فیروزکوه و مسئولین اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه مرتضی حیدری، معاون اسبق پشتیبانی اداره آموزش و پرورش فیروزکوه به عنوان سرپرست کانون بسیج فرهنگیان شهرستان فیروزکوه معرفی شد.

سرگرد پاسدار یدالله سلیمانی در این مراسم با اشاره به وظایف بسیج در مجموعه آموزش و پرورش اظهار داشت: مهم است که بدانیم بسیج در مجموعه آموزش و پروش چه ماموریت هایی دارد، یکی از ماموریت ها، افزایش توان علمی فرهنگیان و دانش آموزان که وظیفه ذاتی اداره آموزش و پرورش هم می باشد است، بسیج به عنوان یک بازوی اجرایی باید کمک کند که این مهم به نحو بهتری انجام شود.

وی ادامه داد: دومین ماموریت، بحث امور تربیتی و معنویت افزایی است، بسیج در هر مجموعه ای که حضور دارد، این ماموریت را سرلوحه کار خود قرار داده و به طور جد هم پیگیر است.

وی خاطرنشان کرد: بسیج دانش آموزی و فرهنگیان در مجموعه آموزش و پرورش باید به گونه ای باشند که تمام برنامه ها با محتوای هم افزایی باشد.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت فعالیت بسیج فرهنگیان گفت: شان و کرامت فرهنگیان همواره باید حفظ شود، بسیج فرهنگیان اهمیت بسیاری دارد که امید است با قدرت فعالیت های خود را از سر گیرد.

همچنین محمد رضا بنار مدیر جدید اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه در این مراسم اظهار داشت: بنده یک بسیجی هستم و به بسیجی بودنم افتخار می کنم، لباسی که بر تن پاسداران انقلاب اسلامی است، لباس امنیت و خدمت است، خیلی از افراد از وظیفه سپاه اطلاع ندارند و تنها در حد یک نیروی نظامی این نهاد را معرفی می کنند، در صورتی که غافل از این هستند که حفظ نظام دست سپاه است.

وی گفت: با توجه به وجود برنامه های مشترک میان سپاه و آموزش و پرورش از جمله آمادگی دفاعی و راهیان نور، یقیناً آموزش و پرورش همراه و همیار سپاه خواهد بود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.