این مطلب ۲۴۵ بار خوانده شده

برگزاری کارگاه آموزش یک روزه شناخت شورا ها در پاکدشت

کارگاه آموزش یک روزه شورای حوزه شناخت شورا ها با حضور بسیجیان سلحشور در مدرسه شهید پازوکی و پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان پاکدشتبرگزارشد .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبر نگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت سید الشهداء(ع) استان تهران در پاکدشت ، کارگاه آموزش یک روزه شورای حوزه و پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان پاکدشت با حضور بسیجیان سلحشور در مدرسه شهید پازوکی با هدف شناخت بهتر شوراها نسبت به وظایفشان در شهرستان پاکدشت برگزارشد .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاکدشت سرهنگ دوم پاسدار سعید موسی پور ضمن حضور در کلاس ها از مربیان و تمام بسیجیانی که دراین کارگاه یک روزه شرکت کرده بودند تقدیر و تشکر کرد .

درطی گفتگو با دبیراجرایی این کارگاه حجت الاسلام شکرالله شجاع مراحل اجرای این دوره را جویا شدیم .

حجت الاسلام  شکرالله شجاع معاونت تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت در خصوص این دوره افزود :کارگاه آموزش یک روزه که یکی از برنامه های سازمان بسیج است با هدف تحول در مدیریت با جوانگرایی ، تقویت نشاط وآشنا کردن مدیران جدید الانتصاب نسبت به انتظارات ، ماموریت ها و وظایف مشخص شده توسط سازمان بسیج مستضعفین ، برنامه ای با عنوان کارگاه یک روزه شورای حوزه و پایگاه های مقاومت برای آماده سازی این افراد جهت تحقق ماموریت های محوله طراحی و براساس دستورالعمل در ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت برگزارشد .

وی درادامه اشاره کرد : دراین دوره اعضای شورای حوزه و پایگاه  براساس کلاس بندی های  که از قبل طراحی شده بود حضور یافتند و هر یک از کلاس ها به صورت تخصصی توسط استاد مربوط برگزارشد .

این دوره یک روز در مدرسه شهید پازوکی با حضور اعضای شورای حوزه و پایگاه های مقاومت بسیج برادرو خواهردر دو روز متفاوت در شهرستان پاکدشت برگزارشد .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.