این مطلب ۸۸۱۰ بار خوانده شده

سخنرانی سرهنگ الهیاری به مناسبت نهم دی در جمع بسیجیان اداره شهرقدس

سخنرانی جناب سرهنگ الهیاری به مناسبت حماسه نهم دی در جمع بسیجیان اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس برگزار شد

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارمندان استان تهران در شهرستان قدس

سخنرانی جناب سرهنگ اللهیاری به مناسبت حماسه نهم دی در جمع بسیجیان اداره  ورزش و جوانان ( پایگاه  شهید آقا محمدی )

گرد همایی بسیجیان اداره ورزش و جوانان با حضور مسئول اداره  ورزش و جوانان جناب آقای صادقی ،  حاج آقا اسماعیلی فرماندهی بسیج ادارات ،  اعضای شورای شهر در سالن اجتماعات  این اداره  برگزار گردید در این برنامه پس از خوش آمد گویی آقای صادقی و پخش سرود جمهوری اسلامی فرماندهی سپاه ناحیه  شهرستان قدس به سخرانی پرداختند که اهم آن به شرح زیر است :

*در فتنه سال ۱۳۸۸آمریکا همانطور که در کشورهای دیگر انقلاب مخملی به  راه انداخت در ایران هم میخواست  انقلاب مخملی به راه بیاندازد و جمهوری اسلامی را سرنگون بکند و رنگ سبز را برای ایران انتخاب کرده بود .آمریکانمی دانست : اسلام کمونیسم نیست ، ایران  شوروی نیست ، و ایران رهبر دارد و نقش رهبری را در حفظ نظام نادیده  گرفته بودند ،ایران یک کشور یکپارچه است ، مثل شوروی سابق  که کشورها را با سنجاق به هم چسبانده باشند ، نبود .

*موسوی قبل از شمارش آرا خودش را پیروز انتخابات خواند و خودش رارئیس جمهور معرفی کرد آقای خاتمی هم به ایشان تبریک گفت ، اینها در ماه رمضان جشن گرفتنند و در خیابانها شیرینی پخش کردند و در ملا عام روزه  خواری کردند .

*روزعاشورا کف زدند ، صوت زدند ،هل هله  کردند ، رقصیدند و بالا پایین پریدند ، انتخابات بهانه بود آنها اسلام و جمهوری اسلامی رانشانه گرفته بودند .

 * حضرت امام خمینی (ره ) فرمودند حفظ نظام واجب است ، رهبر معظم انقلاب فرمودند : حفط نظام از اوجب واجبات  است  ،بالاترین معروف حفظ نظام است .

*حضرت امام فرمود ما مردمی بهتر از زمان پیامبر (ص) و بهتر از زمان حضرت  علی (ع) داریم زیرا مردم آن زمان  درمحضر حضرت  پیامبر(ص) وحضرت علی (ع) بودند و آنها را می دیدند ولی مردم ما  آن دو بزرگوار و معصوم را ندیده اند در صورتیکه ایمانشان از مردم آن زمان به حضرت  پیامبر و حضرت علی (ع) قوی تر است .

*امروزه دکترین  نظامی کشورها در جنگ عده  و عده و تجهیزات  و تسلیحات  نیست ، امروزه دکترین نظامی کشورها نیروی انسانی ( جمعیت ) کار آمد و رهبرمقتدر است  ، نیروی انسانی و جمعیتی که  برای حفظ وطنش ایمان داشته باشد .مثل کشور خودمان ، این مردم برای کشور سرمایه بزرگی هستند .

مراسم با  دعا برای طول عمر امام خامنه ای پایان یافت

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.