این مطلب ۳۳۳ بار خوانده شده
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص):

تنها راه پیروزی در فتنه‌ها پیروی از خط ولی‌فقیه است/محاکمه سران فتنه به اعدام آن‌ها منجر می‌شود

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) گفت: مردم انقلابی ما با حضوری قوی و با رفتارهای آگاهانه در مسیر دشمن حرکت نکردند و تنها راه پیروزی در فتنه‌ها پیروی از خط ولی‌فقیه است.
نسخه مناسب چاپ

مراسم با شکوه بزرگداشت ۹دی پنج‌شنبه با حضور معاون وزیر ارشاد، امام جمعه، مسؤولان نظامی وانتظامی، دیگر مسؤولان شهرستان و اقشار مختلف مردم قرچک برگزار شد.

حجت‌الاسلام عبدالعلی گواهیٰ مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) طی سخنانی در مراسم بزرگداشت یوم‌الله ۹ دی در جمع مردم شهیدپرور شهرستان قرچک اظهار داشت: آن‌هایی که با اسلام دشمن هستند سعی می‌کنند، با ایجاد تفرق و فتنه این نظام را از بین ببرند.

وی گفت: تدارکات بسیاری برای انحراف و از بین بردن این نظام انجام دادند و عاملین و رهبران فتنه ۸۸ که از خارج هدایت می‌شدند به دنبال تغیر این انقلاب بودند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) تأکید کرد: سرمدان فتنه  می‌خواستند جنبش‌های اجتماعی را علیه انقلاب شکل دهند و با توطئه و هم سو شدن با دشمن می‌خواستند به اهداف خود برسند.

وی با اشاره به لزوم تبیین فتنه ۸۸  در سایر جهات، بیان کرد: دوره اثر جنگ سخت زمان مشخصی داشت، اما در جنگ نرم مدت طولانی است، مدیریت و راهبرد در جنگ نرم ماهیتی پنهان دارد و اثرگذاری سریع در جامعه می‌گذارد. [_mg_4692]

 

محاکمه سران فتنه به اعدام آن‌ها منجر می‌شود

حجت‌الاسلام گواهی گفت: جنگ نرم با شیوه شایعه‌پراکنی در جامعه پیاده می‌شود و منجر به ناامیدی و تفرقه می‌گردد و درنهایت باعث فتنه در اجتماع می‌شود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: مردم انقلابی ما با حضوری قوی و با رفتارهای آگاهانه در مسیر دشمن حرکت نکردند و تنها راه پیروزی در فتنه‌ها پیروی از خط ولی‌فقیه است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) تصریح کرد: امروز هفت سال از فتنه ۸۸ می‌گذرد و عده‌ای از مسوولان کشور شکست حصر خانگی عاملان فتنه حرف می‌زنند، همه آنان می‌دانند که محاکمه سران فتنه در دادگاه به اعدام آنها منجر می‌شود.

[_mg_4693] فتنه ۸۸ لطمات بسیار سنگینی به کشور وارد کرد/موسوی با ۲۸ بیانیه زمینه‌ساز آشوب و ناامنی شد 

وی  تأکید کرد: فتنه ۸۸ از همه جهات لطمات بسیار سنگینی به کشور وارد کرد، میرحسین موسوی با ۲۸ بیانیه‌ای که صادر کرد مردم ناآگاه را به خیابان‌ها آورد و کشور را وارد آشوب و ناامنی کرد، همه سران فتنه باید پاسخگوی این وضعیت باشند.

حجت‌الاسلام گواهی با اشاره به شرایط کشور بیان کرد: فشارهای اقتصادی و بیکاری به مردم زیاد است و برخی سوءاستفاده گران با افزایش این فشارها می‌خواهند با آمریکا ارتباط برقرار کنند، آنان بدانند که ارتباط با استکبار مشکلات را حل نمی‌کند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) در پایان خاطرنشان کرد: مردم انقلابی ایران و مسؤولان کشور باید به‌دنبال احقاق خواسته‌ای رهبر انقلاب در تحقق اقتصاد مقاومتی باشند و چشمشان به‌دست دشمن نباشد.

انتهای پیام/س

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.