این مطلب ۳۸۵ بار خوانده شده
کارشناس سیاسی:

عشق امام حسین (ع) آتش فتنه را خاموش کرد

کارشناس سیاسی گفت: عشق امام حسین علیه السلام که در درون مردم انقلابی ما وجود داشت، آتش فتنه را خاموش کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) از قرچک، تجمع باشکوه روز ۹ دی با حضور پر شور خواهران انقلابی در امامزاده بی بی زبیده شهرستان قرچک برگزار شد.

در این تجمع اقشار گوناگون اعم از فرهنگیان، دانشجویان، بسیجیان، دانش آموزان، خانواده شهدا و ایثارگران و  همچنین مسئولان شهرستان حضور داشتند.

قاسم رضایی کارشناس سیاسی  در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی اظهار داشت: دشمنان انقلاب و نظام ماه‌ها سال‌ها تلاش کردند با یک توطئه از پیش تعیین شده نسبت به براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی اقدام کنند.

وی افزود: فتنه سال ۸۸ یکی از و پیچیده‌ترین ترفندهای استکبار جهانی بود و ملت ایران با هدایت و رهبری‌مقام معظم رهبری در روز ۹ دی  این توطئه را خنثی کر و معادلات دشمن را بر هم زدند.

[_mg_4654]

رضایی گفت: چند عامل از نیروهای خودی را نسبت به این انقلاب عوض کرد، تغییر در دانش، گویش، بینش، منش و گرایش فتنه  باعث تغیر سبک زندگی شد.

وی در پایان با اشاره به حضور مردم در  ۹ دی ماه ۸۸ بیان کرد: عشق امام حسین علیه السلام که در درون مردم انقلابی ما وجود داشت، آتش فتنه را خاموش کرد.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در این مراسم بیان کرد: حماسه ۹ دی یکی از قدرت های الهی بود که مردم بصیر ما توانستند با چشم ببینند و با تمام وجود “ان تنصرالله ینصرکم” را در حماسه ۹ دی ماه ۸۸ درک کنند.

[_mg_4672]

وی افزود: : این واقعه چیزی نبود که بتوان آن را انکار کرد، هر کسی که این واقعه را شاهد بود قدرت خدا در قامت ملت دید ومردم یوالله ۹دی را بوجود آورند.

اسماعیلی با اشاره به اینکه آنچه بعد از انتخابات ۸۸ در ایران رخ داد توطئه از پیش طراحی شده دشمن بود تصریح کرد: سران فتنه‌گران اصلی در خارج از کشور هستند و فتنه گران داخلی بازیگرانی بودند که تمام سوابق و خدمات خود را از بین بردند.

وی در پایان گفت: ۹دی اتمام حجت مردم انقلابی ومومن ایران اسلامی با خطوط فتنه داخلی وخارجی بود.

[_mg_4681]

در پایان مراسم بیانیه به مناسبت ۹ دی توسط اقار مختلف زنان شهرستان قرچک صادر شد.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الرب القاصم الجبارین

بصیرت در برابر نفوذ درسی که ملت از ۹ دی آموخت، در سال ۶۱ هجری اتفاقی رخ داد که رنگ سرخش تا کنون زنده مانده است و عاملش چیزی جز بصیرتی نبود، سردمدارانی که با اعتماد مردم براین جایگاه تکیه زده بودند و برای خواسته های خود نه تنها مردن، بلکه امامشان را هم فروختند.

هفت سال پیش افرادی با نیرنگ علم کردن پرچم های سبز بر سر نیزه ها، شش ماه با همراهی همه جانبه ی غرب هر چه توانستند کردند، تا با باز کردن دروازه های نفوذ غرب به کشور، مردم را از انقلاب و آرمان های امام دور سازند، اما سرانجام در روز عاشورای ۱۳۸۸ بود، که سبز آنان در مقابل سبز حسینی رنگ بخت و عارهای هتاکانه و آتش زدن خیمه های حسینی، پرده از چهره واقعی جریان نفوذ و فتنه برداشته شد.

پس از این روز سران فتنه که مانند عمرو بن حجاج، خود روزی با اعتماد هین مردم در نظام جمهوری اسلام به پشت و مقام رسیدند و نان و نمک مردم و این نظام مقدس را خوردند، با بی بصیرتی نمکدان شکنی کردند و با خداجو خواندن هتاکان عاشورا در بیانیه های خود از بی بی سی و صدای آمریکا در بوق و کرنا کردند.

در نمایت این ملت غیور ایران بود که با برگزاری تظاهرات شورانگیز ۹ دی در سراسر کشور، میخ آخر را بر تابوت فتنه و میدان داری عروسک های خیمه شب بازی غرب در کشور کوبید و با  پیروی از رهبری فرزانه خود اام خامنه ای )مدظله العالی( و بصیرتی ماورای تصور بسیاری از رجل سیاسی آن زمان و امروزدر مقابل جریان نفوذ ایستاد پروژه ی شوم بر اندازی و نفوذ همه جانبه به ایران که با تمسک به ایده انقلاب های رنگی که پیش تر امتحان خود را در کشورهای شوروی سابق چون گرجستان پس داده بود، در مقابل خشم انقلابی و ایستادگی ملت ایران برسر آرمان های خود ناکام ماند.

بصیرت انقلابی مردم در ۹  دی آنچنان بر سر سران خود فروخته فتنه گرآمد که با تقاضا ی تحریم اقتصادی ایران توسط دولت های خارجی و دادن گرای نقاط ضعف اقتصادیکشور به اربابان غربی خود خیانت را در حق ملت ایران که تو دهنی محکمی از آنها خورده بودند، تمام کردند.

می نویسیم تا نگویند خنثی بودیم!

می نویسیم به اندازه ی خودمان…

به اندازه ی یک ایرانی…

به اندازه کسانی که خودشان را هم ولایتی سلمان می داند.

می نویسم چون نگاه مظلومان عالم را پاسخی باشیم.

تا خیال ستمدیدگان جهان را آسوده کنیم.

تا هستیم و تا نفس در سینه هست.

نخواهیم گذاشت نا اهلی و کج فهمی از روی خوش خیالی حتی فکر فرو مایه ی خودش را که همانا رخنه و نفوذ است به سرانجام رساند، تا چراغ امید مستضعفان عالم رو به خاموشی گذارد و نفس گرم هر استکبار ستیزی رو به سردی گراید، آری ما هستیم تا نگذاریم ولایت پیر سفر کرده بمان به دست نا محرمان بی افتد.

هستیم تا مشتی گره کنیم و تفکر پوشالی هر سهل اندیش و بی خیالی را پریشان سازیم و روزی را به یاد حافظه ی مملو از آلزایمرشان آوریم که آن روز ما خواب اربابان و کدخدایان از خدا بی خبرتان را بی تغییر گذاشتیم، روزی که زنده خواهیم بود تا همیشه ی تاریخ که آیندگان بخوانند، چگونه در این روز بصیرت سره را از ناسره بیرون کشید و خواص بی خاصیت را عوام عافیت طلب نشان داد، می نویسیم برای تکرار تاریخ و سقیفه ای که می رفت تا دوباره رقم بخورد اما ناکسین و مارقین  غافل از آن بودند که آنچه به تاریخ پیوسته خیال خامشان و حکمت به کامشان بود که آن روز طومار کج تندیشان در سلسه جنبان اهل بصیرت در هم پیچیدند و به زباله دان تاریخ پیوست، ما هستیم تا زنده بماند و تاریخ بسازد، ۹ دی های فراوان و می گوییم ۹ دی از یاد ونام نمی افتد زیرا تاریخ سازانش هستند و تا ماهستیمباقیست چرا که ۹ دی ماییم.

تا نفس هست و زالطاف خدا دم باقیست.

جلوه ای از نه دی در همه عالم باقیست.

مبدا تاریخ عالم ۹ دی خواهد شد.

تا که در حافظه این خط مقدم باقیست

پس از این روز جهان طالب بیداری شد.

این بصیرت همه از شور محرم باقیست.

والسلام

[img_4648]

انتهای پیام/س

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.