این مطلب ۵۶۰ بار خوانده شده
با حضور سردار فرمانده سپاه استان تهران صورت گرفت :

بازديد از پروژه محروميت زدايي قلعه سيمون اسلامشهر

سردار فرمانده سپاه استان تهران از آخرین وضعیت پروژه ساماندهی روستای قلعه سیمون و قسمت های مختلف پروژه از قبیل محوطه سازی معابر، آسفالت کوچه های روستا و سایر جزییات از آخرین وضعیت پیشرفت پروژه محرومیت زدایی این روستا بازدید کردند .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار بسیج سازندگی استان تهران،  سردار فرمانده سپاه استان تهران از آخرین وضعیت پروژه ساماندهی روستای قلعه سیمون بازدید نمودند. در این بازدید سردار نصیری ضمن بررسی قسمت های مختلف پروژه از قبیل محوطه سازی معابر، آسفالت کوچه های روستا و سایر جزییات از آخرین وضعیت پیشرفت پروژه محرومیت زدایی این روستا اطلاع حاصل نمودند و راهکارهایی برای رفع نواقص موجود ارائه نمودند.

قلعه سیمون یکی از از مناطق محروم شهرستان اسلامشهر استان تهران می باشد که در طی بررسی های  سازمان بسیج سازندگی استان تهران در رابطه با مناطق محروم، این روستا  به عنوان منطقه محروم انتخاب گردید و از همان آغاز نسبت به محرومیت زدایی آن روستا با اعزام گروههای جهادی پزشکی و فرهنگی آغاز گردید و سپس با تامین اعتبار ، اخذ مجوزها و نقشه های اجرایی  اقدام به ساختن آن نمود و اکنون با گذشت ۵ ماه از شروع این پروژه ، قلعه سیمون به مرحله نهایی رسیده است که این موضوع هم خود رکوردی و همچنین نشان از مدیریت جهادی این سازمان است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.