این مطلب ۵۲۷ بار خوانده شده

بیانیه کانون بسیج هنرمندان دماوند به مناسبت حماسه ۹دی روز بصیرت

به گفته حسین ناصری مدیرکانون بسیج هنرمندان شهرستان دماوندبه مناسبت حماسه ماندگار نهم دی و روز بصیرت، بیانیه ای صادر کرد.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج هنرمندان استان تهران؛به گفته حسین ناصری مدیرکانون بسیج هنرمندان شهرستان دماوندبه مناسبت حماسه ماندگار نهم دی و روز بصیرت، بیانیه ای صادر کرد.

انقلاب ما بذری مبارک بود که با دستهای بزرگی چون امام خمینی(ره) در خاک با برکت ایران کاشته شد.و با خون عزیزان این مرز و بوم این مردم خدا جو آبیاری شد .جوانه زد و سبز شد .چه طوفان ها که آرزوی ریشه کن کردنش و چه تبرها که امید قطع کردنش داشتند.. اما دستهایی که بهم گره خورد و چه سینه هایی که سپر شد و زانوانی که هرگز خم نشدند تا این شجره ی طیبه را پاسداری کردند.دشمنان نا امید چاره آن دیدند تا ما با دست خودمان تیشه به ریشه امیدمان بزنیم ...دروغی بزرگ در صف مردم رخنه کرد و شکاف انداخت....اما..اگر نبود آن ذخیره ی الهی تا با فریادهایش مردم را به خود بیاورد چه بر سرانقلا بمان می آمد، رهبری که دوباره بصیرمان ساخت تا دشمن را از دوست باز شناسیم .دشمن غافل بود  ملتی که گوش به فرمان رهبری الهی دارد شکست ناپذیراست.غافل بود درختی که ریشه در خون قیام حضرت سیدالشهداء(علیه السلام) دارد و شاخه هایش در نور خورشید مهدی است ...هیچ گاه برخاک نخواهد افتاد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.