این مطلب ۳۴۶ بار خوانده شده
به همت سازمان بسیج جامعه زنان انجام گرفت

صدور بیانیه حماسه ۹ دی

بیانیه حماسه ۹ دی سازمان بسیج جامعه زنان سپاه حضرت سیدالشهداء(علیه السلام )استان تهران صادر شد
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار بسیج جامعه زنان سپاه استان تهران  فتنه , ترفندی سیاسی اجتماعی است که از آمیزش حق و باطل و پنهان نمودن باطل در پوسته ی حق با هدف فریب دادن مردم و برای رسیدن به مقاصدی شوم طرح ریزی می شود.

فتنه گران می دانند اگر باطل را به صورت عریان عرضه کنند , هیچکس در پی آن نمی رود , از این رو همواره بر تن باطل , لباس حق پوشانده و با گرد و غباری که بر اثر هیاهو ایجاد می کنند , تشخیص حق از باطل را بر مردم دشوار می سازند و افراد بی بصیرت را به باتلاق انحراف می کشانند.

دوران امیرالمومنین علی ( علیه السلام), یکی از دوران های مثال زدنی و عبرت آموز تاریخ سیاسی اسلام برای مواجهه ی جامعه اسلامی با فتنه های سنگین و شکننده است که خواص و نخبگان آن دوران نیز همانند دوران ما در معرض آزمون سختی قرار گرفتند و با بی بصیرتی , دشمن را به براندازی جامعه اسلامی امیدوار کردند.

جمهوری اسلامی از دهه دوم انقلاب با هجمه ای از تهاجم فرهنگی دشمنان مواجه گردید و در نهایت با تشکیل جبهه ناتوی فرهنگی از سوی غرب  , جنگ نرم بر علیه جمهوری اسلامی , آغاز گشت , مشروعیت زدایی از نظام اسلامی مبتنی بر محور ولایت فقیه در فضای اجتماعی , هدف اصلی از این جنگ نرم قرار داده شد, دشمنان تلاش کردند پشتوانه ی مردمی نظام اسلامی را از آن گرفته و در باورها و نگرش های مردم تغییر ایجاد کنند و به قصد براندازی نرم و با اجرای برنامه ای حساب شده, برای نفوذ در ارکان سیاسی نظام به منظور تغییر سیاسی کشور و یا ایجاد تغییر و تحول اساسی در باورهای اصلی آن وارد میدان شدند.

فتنه آمریکایی ، اسرائیلی۸۸ از حوادث تلخ و در عین حال فراموش ناشدنی و آموزنده است که دشمنان با صف آرایی در مقابل جمهوری اسلامی آشکارا وارد میدان شد و سرانجام مردم با حماسه آفرینی و حضور پرشور در ۹ دی ماه ، و تدابیر حکیمانه ی مقام معظم رهبری (دام عزه)   دسیسه های آنان نقش برآب گردید.

سازمان بسیج جامعه زنان سپاه حضرت سیدالشهداء(علیه السلام )استان تهران , ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی همگام با قاطبه ی ملت شریف ایران اسلامی همچنان مستحکم , وفادار به امام راحل( رحمه الله علیه) و شهدا باقی خواهد ماند و با تبعیت و جان فشانی در راه انقلاب و رهبری فرزانه ی آن و اعتلای فرهنگ اسلام , مسیر پیشرفت و سرافرازی را با افتخار خواهد پیمود.

والسلام علی عبادالله الصالحین

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.