این مطلب ۳۱۹ بار خوانده شده

بیانیه بسیج ادارات شهرستان قدس به مناسبت حماسه نهم دی

درنشست فرماندهان بسیج کارمندان شهرستان قدس بیانیه ای به مناسبت حماسه نهم دی قرائت گردید
نسخه مناسب چاپ

      با صلوات بر محمد (ص)  وآل محمد (ص) احتراما  بیانیه بسیج ادارات شهرستان قدس  به مناسبت حماسه نهم دی  به شرح زیر می باشد .

ما بسیجیان در فتنه سال ۱۳۸۸ به عینه دیدیم که ، فتنه ،جنگ احزاب بود ، همه کافران و مشرکان ، ضد انقلاب ، منافقین ،  افراد لا ابالی ،فاسد ،  بی دین ،  سلطنت طلب، تجزیه طلب ، قومیت طلب ،ناراضی ، ریاست طلب و غیره ... و همه قوای خارجی اعم از آمریکا ، اسرائیل ، وهابیت و غیره به صحنه آمده بودند که به خیال خام و احمقانه خود  نظام جمهوری اسلامی را سرنگون نمایند .ولی غافل از آن بودند که نظام جمهوری اسلامی  از پشتیبانی خداوند قهار و جبار در سایه حضرت ولی عصر(عج)و رهبری خردمندانه حضرت امام خامنه ای  ودر ادامه از پشتیبانی امتی آهنین و وفادار برخوردار است .

روز حماسه ۹ دی  روزبیعت مجدد امت حزب الله با امام خامنه ای وعملی کردن  شعار : ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند   و روز شکستن ستون فقرات دشمنان انقلاب و نظام و مایوس شدن سران احزاب  از مزدوران داخلی خود در ایران بود . ما بسیجیان ادارات شهرستان قدس به سهم خود هرگز از گناه کبیره و جنایات  رهبران و گردانندگان فتنه سال ۱۳۸۸ نخواهیم گذشت و خواهان اشد مجازات برای آنان و طرد هواداران آنان از پست های مسئولیتی کشور می باشیم .   

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.