این مطلب ۱۷۴۵ بار خوانده شده
باحضور خواهران بسیج ادارات قدس در سالن اجتماعات فرمانداری انجام شد

نشست بصیرتی حماسه ۹ دی برگزار شد

نشست بصیرتی فصلی به مناسبت حماسه ۹ دی باحضور بیش از هشتاد نفر ازخواهران بسیج ادارات شهرستان قدس در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل گردید .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارمندان استان تهران در شهرستان قدس : با حضور جناب سرگرد حقیقت رئیس سازمان بسیج کارمندان استان تهران  نشست بصیرتی فصلی به مناسبت حماسه ۹ دی باحضور بیش از هشتاد نفر از خواهران بسیج ادارات شهرستان قدس در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل گردید .

جلسه با تلاوت آیات وحدت بخش  از کلام الله مجید آغاز شد ، حاج آقا اسماعیلی فرماندهی بسیج ادارات به حضار خوش آمد گفتند و چند نکته را متذکر شدند که به شرح زیر است :

*ضمن تبریک میلاد حضر ت پیامبر (ص) و امام جعفر صادق (ع) و گرامیداشت هفته وحدت ، به فرمایش حضرت آقا عمل بکنیم ،وحدت شیعه و سنی را رعایت کنیم و ناخواسته آب در آسیاب شیعه انگلیسی و اسلام وهابی آمریکایی نریزیم .

*بازیگران اصلی اقتصاد مقاومتی درخانواده خانمها هستند ، شما میتوانید از شوهرتان بخواهید جنس خارجی نخرد .

* هر وقت میخواهید جهاز بدهید فقط از اجناس ایرانی جهازیه تهیه بکنید ، خانواده را و همسرتان را به زحمت نیاندازید ، با جهاز گران قیمت و اجناس خارجی ، مودت ، همدلی و مهربانی در خانواده ایجاد نمیشود .

* ریاست شوهرتان را در خانه به رسمیت بشناسید حتی اگر ایشان دیپلم ردی و شما فوق لیسانس باشید ، خداوند از خانه ای که خانمها در آن تصمیم گیرنده  باشند خوشش نمی آید .حتی اگر شوهرتان بیکار است و شما از نظر اقتصادی خود کفا هستید باز هم مدیریت شوهرتان را تضعیف نکنید .

*وقت با ارزش خود رابا تلگرام تلف نکنید ، تلگرام غیر از مسائل منفی وقت شما را بیخود تلف میکند .

در ادامه برنامه از سخنان خواهر مشایخی در مورد خانواده ، فضاهای مجازی ، و از اینکه دشمن میگوید فرزند دار شوید و فرزندانتان را در کوچه ها به ما بسپارید  تذکراتی دادند و فرمودند :ثمره خانمها بچه هایشان هستند .

سخنران اصلی برنامه جناب سرگرد حقیقت رئیس سازمان بسیج کارمندان استان تهران بودند که در سخنرانی خود فرمودند : صالحین بحث خاص بسیج است – تفکر بسیج نگاه مطالبه گری است – فرهنگ مطالبه گری و عمق بخشی دینی – چالش و چانه زنی در گفتمان انقلابی – زن انقلابی و زن مدرنیسم ، زن زمان شاه به سوی برهنگی و خوانندگی و هنرپیشگی پیش میرفت  زن زمان انقلاب الگویش حضرت فاطمه الزهرا است .جامعه غربی میخواهد از لطافت زنانه خانمهاسوء استفاده بکندو مقام زن را تا حد یک کالای مصرفی پایین آورده اند  – کارمند انقلابی در ادارات زن عفیفه و نجیب با حفظ عفت ، پاکدامنی  است که مراتب جایگاه شغلی را با رعایت آنها به دست میاورد – نگاه اسلام به زن این است که مرد معیشت خانواده را به عهده دارد و زن تربیت فرزندان را – زن میتواند یک مرد وحشی و خشن را رام نماید –وقتی زن در اداره با مرد نامحرم گفتمان داشته باشد در خانه حوصله شوهر را ندارد لذا به طلاق عاطفی بعد به طلاق فیزیکی می انجامد .

ما استقلال غربی را برای خانمها آوردیم ولی فرهنگ سنتی را بروز نکردیم ، حفظ ارزشهای خانواده را بروز نکردیم .

بسیج حزب نیست که مرده باد و زنده باد بگوید ، بسیج اتاق فکر ادارات است و ریل گذاری برای اسلامی شدن ادارات را انجام میدهد.متاسفانه بعضی از مدیران از منشی خانم استفاده میکنند این یک بدعت بدی است و ما در قانون چنین چیزی نداریم .

در پایان پاسخ به سوالات داده شد .و از سخنان خواهر مقدم مسئول امور بانوان فرمانداری و مسئول بسیج خواهران استفاده گردید .

خانم مقدم به عنوان مسئول بسیج خواهران معرفی شدند ، برنامه با صلوات بر صلامتی امام خامنه ای پایان یافت .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.