این مطلب ۸۹۷ بار خوانده شده

جلسه رزمایش شباب استان تهران در ناحیه قرچک برگزار شد

جلسه قرارگاه شباب با هدف ابلاغ دستور العمل رزمایش شباب استان تهران در سال ۹۵ با حضور مسئولین شباب حوزه و پایگاه خواهران ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد شهرستان قرچک برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

جلسه قرارگاه شباب با هدف ابلاغ دستورالعمل رزمایش هماهنگ استان تهران شباب سال ۹۵ با حضور مسئولین شباب حوزه و پایگاه خواهران ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد شهرستان قرچک در سالن جلسات شهیدان ایرلو برگزار شد.

در ابتدای جلسه یاسین کارخانه مسئول شباب ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد شهرستان قرچک در خصوص رزمایش شباب استان تهران توضیحات لازم را بیان و ضمن تاکید بر حضور مسئولین شباب در رزمایش از آنها درخواست کرد در فرصت باقی مانده تا آغاز رزمایش ضمن هماهنگی های لازم با مسئول فاوا و شباب ناحیه جهت رفع مشکلات زیرساخت اتصال به شباب و سیستم های کامپیوتری حوزه ها و پایگاه ها اقدامات لازم را بعمل آورند.

در ادامه محمد بخشی مسئول فاوا ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد عملکرد چند ماه اخیر حوزه و پایگاهرا در زمینه فعالیت های شباب مورد ارزیابی قرار داد و توضیحات لازم را در خصوص رفع نواقص موجود تا آغاز رزمایش بیان کرد.

گفتنی است، طبق برنامه ریزی های صورت گرفته شده این رزمایش طی سه روز از ۳۰ آذر ماه تا ۲ دی  ماه برگزار می شود.

در این رزمایش هر یک از رده های باید در روزهای تعیین شده به سایت های خود متصل شده و در درج خبر در سایت عملکردی خود منتشر نماید.

همچنین استفاده از سامانه پیامکی، استفاده از سامانه مکاتبات بسیج، گزارش پهنای و از جمله موارد مهم رزمایش می باشد.

لازم به ذکر است سایت جهت دریافت دستورالعمل رزمایش شباب استان تهران به سایت شباب ناحیه قرچک مراجعه نمایید.

انتهای پیام/س

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.