این مطلب ۹۶۲ بار خوانده شده

برگزاری جلسه شواری قشر بسیج ادارات قدس درهفته وحدت

جلسه شورای قشر بسیج ادارات شهرستان قدس حضور اعضا و مدعوین در فرمانداری تشکیل گردید
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار بسیج کارمندان سپاه استان تهران جلسه شورای قشر بسیج ادارات شهرستان قدس  حضور اعضا و مدعوین در فرمانداری تشکیل گردید . جلسه ابتدا با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط حاج آقا کامرانی آغاز شد ایشان کسب مقام دوم پاسداران اهل قلم در سطح کشور  را به ( کتاب از خامنه تا خرمشهر)برادر اسماعیلی و مردم و مسئولین شهرستان قدس تبریک گفتند .

در آغاز برنامه فرماندهی بسیج ادارات ضمن خوش آمد گویی به اعضا و تبریک انتصاب جناب آقای مقدم به معاونت اداری و مالی فرمانداری ضمن تبریک میلاد پربرکت و مسعود حضرت  پیامبر، راجع به هفته وحدت و نظرات حضرت امام خامنه ای راجع به وحدت مسلمین توضیح دادند و  اتحاد مسلمانان در مقابل آمریکا ، اسرائیل ، داعش و وهابیت راخواستارشدند . ایشان ضمن شمردن بندهایی از وظایف شورای قشرگفتند : در کشور ما اگر فقط به یک بند از سیاست های ابلاغی ۲۶ گانه مقام معظم رهبری عمل میشد که میفرماید :  رعایت عدالت در نظام پرداخت و جبران خدمات با تاکید بر عملکرد ، توانمندی ، جایگاه و ویژگیهای شغلی و نهادینه سازی وجدان کاری ، فرهنگ خودکنترلی ، امانت داری ، صرفه جویی ، ساده زیستی و حفظ بیت المال عمل می شد کشورما از عدالت لازم برخوردار بود و ما الان با این آبرو ریزی حقوق های نجومی مواجه نبودیم ، حقوقهای نجومی نه تنها دولتها و افراد بلکه  نظام جمهوری اسلامی را زیر سوال  برد ه است  و این خیانت به خون شهداست که برای پیروزی نظام و بقای آن جانفشانی کرده و خون داده اند .

آقای مقدم معاونت اداری و مالی فرمانداری  ضمن خوش آمد گویی به اعضای شورای قشر ، راجع به اهمیت بسیج و نقش آن در حفظ نظام و آمادگی همه جانبه فرمانداری برای همکاری با بسیج صحبت فرمودند .

حجت الاسلام میرحسن زاده راجع به وحدت شیعه و سنی و ید واحده بودن مسلمانان و اینکه وحدت باید در عمل باشد(فرمایشات حضرت آقا : اقدام وعمل )  و عدم اختلاف و دو قطبی بودن جامعه و اینکه کشورهای همسایه و سایر کشورهای مسلمان به وجود رهبری امام خامنه ای افتخار میکنند سخنرانی نمودند .

در ادامه جلسه از نظریات دیگر اعضای محترم استفاده شد. آقای امین زاده راجع به دخالت بی جای بعضی از بسیجیان در امورات ادارات ، و چگونگی کمک شهرداری برای اردوی سازندگی و تعمیر خانه نیازمندان توضیح دادند .

خانم مشایخی راجع به طلایه داران عفاف و حجاب ، و تاسف برای حب دنیا و عبد و عبید بودن بعضی ها برای دنیا و کاهش و نهادینه کردن آن ، و در ادامه پیشنهاد استفاده از اساتید  اخلاق  برای سخنرانی حد اقل ماهی یکباربرای کارمندان توضیح دادند .

آقای وهاب زاده : راجع به دستور جلسه بعدی ،افسران جنگ نرم و مراقب خود بودن و استفاده حساب شده از امکانات بیت المال و عدم  انجام کارهای سرخود توضیح دادند .

آقای لطفی راجع به همدلی و همزبانی در پیشبرد وظایف محوله ،برگزاری مستمر جلسات شورای قشر و امر به معروف و نهی از منکر حساسیت فعلی کشور و جامعه توضیح دادند .

نماینده تربیت بدنی هم راجع به کسب مقام اول وزنه برداری شهرستان قدس در استان اشاراتی فرمودند .

جلسه با سخنان و دعای حجت الاسلام میرحسن زاده و آرزوی سلامتی امام خامنه ای به پایان رسید .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.