این مطلب ۶۰۵ بار خوانده شده
فرمانده سپاه پاکدشت:

امریکا جرات حمله ندارد

به مناسبت سی و هفتمین سالگرد هفته بسیج فرمانده سپاه شهرستان پاکدشت به همراه چند تن ازپایوران به دیدار چند تن از خانواده های معظم شهدا رفتند .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران در پاکدشت :به مناسبت سی و هفتمین سالگرد هفته بسیج فرمانده  سپاه شهرستان پاکدشت به همراه چند تن ازپایوران به دیدار چند تن از خانواده های معظم شهدا رفتند .

سرهنگ دوم پاسدار موسی پور فرمانده سپاه پاکدشت در دیدار با خانواده معظم حیدری توانا ضمن گرامیداشت هفته بسیج افزود: ما با دیدن شما خانواده معظم شهدا روحیه می گیریم و توان خدمت به این نظام و انقلاب در ما تقویت می شود .

درادامه پدر شهید حیدری توانا در خصوص پسرشهیدش اظهارداشت : علی در سال ۶۵ در منطقه شلمچه به شهادت رسید ولی تا ۶ سال مفقود الاثر بود .

وی درادامه علی حیدری توانا را فردی نماز خوان ،مهربان و اشتیاق به مبارزه با دشمن بیان کرد و افزود : علی در سن ۱۸ سالگی به شهادت رسید ولی قبل از آن به دنبال رفتن به جبهه بود ولی من بخاطر کوچک بودنش نمی گذاشتم که برود .  

بهرامعلی حیدری توانا درادامه اذعان داشت : علی بدون اطلاع من برای حضور در جبهه حاضر شد و من این موضوع را از برادر کوچکش فهمیدم چند نامه نوشت که من به زودی میایم و ما خوشحال شدیم ولی بعد از مدتی مجدد نامه ای از علی آمد که فعلا نمی تواند بیاید .

پدر شهید حیدری توانا درادامه خاطرات خود افزود: تا عید صبر کردم ولی دیدیم علی نیامد بعد از آن از اندیمشک شروع کردم به گذشتن و به مناطق مختلفی رفتم تا اینکه در یکی از مناطق جنگی نشانه ای از او پیدا کردم .

پدر شهید والامقام علی حیدری توانا در ادامه ابراز داشت : یکی از مسئولین آن منطقه ای که نشانه از علی بود گفت طاقت شنیدن داری گفتم بله ، علی مجروح شده و به عقب رفته ولی وقتی برگشتم عقب باز خبری نبود و شب را در آن منطقه بودم .

وی افزود: چند روز دیگر به دنبالش بودن تا فهمیدم معلوم نیست علی کجاست؟شهید شده ؟اسیرشده ؟یا برگشته ؟ولی توانستم لباس ها و همچنین وسایل شخصی علی را با خودم بیاورم ومنتظرآمدن ایستادیم .

این پدر شهید مهربان درادامه بیان کرد: پیکرعلی حیدری توانا پس از ۶  برگشت و در گلزار ده امام  شهدا به خاک سپرده شد .

 درادامه فرمانده سپاه پاکدشت با هیئت همراه به دیدار خانواده های معظم شهدای مدافع حرم ” ابوالفضل راه چمنی ، نعمت مظفری”رفتند که و در خصوص شهدای مدافع حرم افزود : شهدای مدافع حرم با رشادت،فداکاری در راه دفاع از حرم حضرت زینب(س) ازنظام را دوباره بیمه کردند و نقش مهمی در ترویج بیداری اسلامی ایفا نمودند .

درادامه پدر شهید ابوالفضل راه چمنی ضمن تشکر از حضور افزود : من در تشییه پیکر ابوالفضل وقتی حضور مردم را دیدم که آنها هم در کنار من هستند خدا رو شکر کردم و از مردم سپاس گذارم .

موسی پور در ادامه با اشاره به شهدای مدافع حرم افزود :مردم این روز ها ارادت خاصی به شهیدان مدافع حرم دارند چرا که برزگی حضرت زینب (س) را بیشتر و بهتر درک کرده اند .

فرمانده سپاه پاکدشت سرهنگ دوم پاسدار موسی پور در ادامه به دیدار خانواده شهیدمحسن  هداوند میرزایی رفت .

دراین دیدار مادر فداکار و دلسوز شهید محسن هداوند میرزایی در خصوص شهیدش گفت: پسر من در مقابل فداکار و ایثار امام حسین(ع) و یارانش چیزی نیست که بخواهم بگویم ،امام حسین (ع) همه خانواده خود  در راه خدا و اسلام فداکرد ولی من فقط یک پسر و یک برادرم در راه خدا شهید شده اند و من خدارا شکر می کنم و اگر تمام پسران من هم شهید می شدند باز من ناراحت نمی شدم چرا که در راه خدا و دفاع از اسلام می رفتند .

این خواهر شهید و متدین افزود : این روز ها وقتی از تلویزیون در مورد مبارزه مدافعان حرم زینب (س) می گوید من برای آنها دعا می کنم که هر چه زودتر پیروز شوند .

وی درادامه با اشاره به رشادت ها ،فداکاری ها و شجاعت مدافعان حرم و جوانان متدین و انقلابی افزود: تا موقعی که جوانان با غیرت و شجاع هستند امریکا جرعت حمله ندارد.

وی در پایان اذعان داشت : تا زمانی که سایه مقام معظم رهبری بر سر ماست افتخار می کنیم و برای سلامتی ایشان دعا کرده و انشاالله پرچم  این نظام و انقلاب به دستان با برکت ایشان به امام زمان (عج) تحویل شود .

 انتهای خبر /م

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.