این مطلب ۵۳۰ بار خوانده شده

سومین اجلاس بسیج مهندسین کشاورزی استان تهران برگزار گردید(۳ تصویر)

سومین اجلاس سالانه مجمع بسیج قشر مهندسین کشاورزی ومنابع طبیعی استان تهران برگزار گردید
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج مهندسین کشاورزی،سومین اجلاس سالانه مجمع بسیج قشر مهندسین کشاورزی ومنابع طبیعی استان تهران برگزار گردید

این مجمع دوم آذرماه سال جاری با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت سید الشهدا(ع) و فرمانده ناحیه مقاومت ری و رئیس محترم سازمان بسیج مهندسین کشاورزی کشور و معاون جهاد کشاورزی  و همچنین رئیس جهاد کشاورزی شهرستان ری و کارشناسان شهرستانهای استان تهران صورت گرفت.

در این مجمع موضوع افزایش بهره وری با توانمندسازی کارشناسان کشاورزی مورد بحث قرار گرفت و سخنرانان معاون محترم هماهنگ کننده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) و رئیس سازمان بسیج مهندسین کشاورزی پیرامون این موضوع مطا لب مبسوطی ارائه نمودند.

جناب سرهنگ زنگنه با اشاره به روایت واحداث در خصوص اجر و ثواب کمک به خلق که تلاش مهندسان کشاورزی در روستا ها را نیزشامل می شود به این نکته تاکید کردند که متخصصین بسیجی ما می بایست با دو بال ایمان ،تقوا و تخصص به یاری روستاییان بپردازند.

در ادامه دکتر محمدرضا جهانسوز رئیس سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی کشور ضمن ارائه گزارش عملکرد طرح بسیج همگام با کشاورز، به تقدیر از استان تهران در خصوص به ثمر رساندن این طرح در شهرستان پیشوا پرداختند.

ودرپایان توسط دبیر ورئیس مجمع و دیگر مسئولین از کتابی با موضوع اقتصاد مقاومتی رونمایی شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.