این مطلب ۳۶۹ بار خوانده شده
به مناسبت هفته تربیت بدنی انجام شد:

صعود ۱۰هزار شهروند تهرانی به ارتفاعات بی بی شهربانو

کاروان عاشورایی شهروندان تهرانی با همراهی شهردار منطقه ۲۰ و رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران به ارتفاعات بی بی شهربانو صعود کردند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار بسیج جامعه زنان سپاه سیدالشهداء(ع)استان تهران، سید احمد صفوی در حاشیه این همایش پیاده روی خانوادگی گفت: منطقه ۲۰ به عنوان جنوبی ترین منطقه شهر تهران پتانسیل های طبیعی و گردشگری بالایی دارد که ارتفاعات بی بی شهربانو یکی از این ظرفیت هاست.

صفوی با اشاره به اینکه حضور شهروندان تهرانی در این منطقه جنوبی به بهانه ویژه برنامه های مختلف، موجب شناساندن ظرفیت های آن می شود، افزود: بیش از ۱۰ هزار شهروند تهرانی از مناطق ۲۲ گانه شهر تهران در قالب کاروان عاشورایی مسیر ۲ کیلومتری ارتفاعات بی بی شهربانو را طی کردند و علاوه بر طبیعت پیرامون از فضای معنوی و زیارتگاهی این محل نیز بهره مند شدند.

شهردار منطقه ۲۰ ادامه داد: تلفیق ارزش های دینی و مذهبی با برنامه های اجتماعی و فرهنگی از نقاط قوت ویژه برنامه های ایام محرم و صفر است که از سوی مدیریت شهری برای شهروندان تدارک دیده شده است.

همایش پیاده روی خانوادگی از دامنه کوه بی بی شهربانو آغاز شد و پس از پیمودن مسیر معین، شرکت کنندگان در جوار بقعه بی بی شهربانو به نوحه سرایی و مداحی پرداختند و در پایان به قید قرعه جوایزی همچون دوچرخه، لوازم ورزشی و کمک هزینه سفر زیارتی به شرکت کنندگان اهدا شد.

شهردار منطقه ۲۰، رییس سازمان ورزش شهرداری تهران، معاون اجتماعی و فرهنگی و رییس اداره تربیت بدنی شهرداری منطقه ۲۰به همراه برخی مدیران ارشد، معاونان و کارشناسان شهرداری منطقه ۲۰ و دیگر مناطق ۲۲ گانه شهر تهران نیز شهروندان را در مسیر همراهی کردند.

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی ورزشکاران عاشورایی به میزبانی شهرداری منطقه ۲۰ برگزار شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.