این مطلب ۳۵۶ بار خوانده شده
جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد شهرستان قرچک:

امروز جنگ ها، جنگ تفکر و عقیده شده است

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد شهرستان گفت: امروز جنگ ها، جنگ تفکر و عقیده شده است و دشمن روی مغزجوانان کار می کنند
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) از قرچک، دومین جلسه هماهنگی و برنامه ریزی خطبه خوانی حضرت زینب(س) در ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد شهرستان قرچک برگزار شد.

علی اصغر شهیری جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد شهرستان قرچک در این جلسه اظهار داشت: این گونه نمایش‌ها که واقعه کربلا را برای مردم به تصویر می‌کشد می‌تواند تاثیر زیادی در توسعه فرهنگ عاشورای در جامعه باشد.

وی با بیان اینکه امروز جنگ ها تغییر یافته است و دیگر جنگ نظامی نیست، گفت: امروز جنگ ها، جنگ تفکر و عقیده شده است و دشمن روی مغزجوانان کار می کنند.

شهیری با اشاره به برنامه ریزی های دشمنان برای نابودی اعتقادات جوانان، گفت: باید جوانان هوشیار و با بصیرت باشند تا دین و اعتقاداتشان سقوط نکند.

وی تصریح کرد: انس با ائمه اطهار و چنگ زدن به دامان اسلام و اهل بیت در برهه کنونی انسان را از گرداب های سهمگین دشمنان نجات خواهد داد.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد شهرستان قرچک تاکید کرد: برای تربیت و پروش فضیلت های اخلاقی و نیز تثبیت و انتقال ارزش های فرهنگی و اعتقادی استفاده از حماسه های بزرگ حضرت زینب(س)، درعرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی به ویژه تبین قیام عاشورا، رسوایی ستمگران با خنثی سازی تبلیغات دشمن، زنده نگه داشتن هدف و یاد امام حسین(ع) تحریف زدایی، معرفی اهل بیت امام حسین (ع)، افشاء ماهیت حکومت یزید و معرفی امام حسین (ع) به عنوان امام بر حق برای همیشه تاریخ الگویی ماندگار است.

وی افزود: اکنون وظیفه تک تک ما است که مروری داشته باشیم برخطبه فصیح زینب(س) در شام یا کوفه در آن بخش از تاریخ اسلام، تا چراغی به سوی سعادت باشد و بی شک پرچمدار جنگ نرم در واقعه عاشورا حضرت زینب (س) بودند که الگوی بی نظیر بانوان مسلمان به عنوان پرچم داران جنگ نرم در شرایط امروز می باشد.

گفتنی است، در این جلسه هر کدام از اعضا نظرات و پیشنمادات خود را برای بهتر برگزار شدن خطبه حضرت زینب(س) ارائه دادند.

انتهای پیام/س

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.