این مطلب ۳۳۰ بار خوانده شده
مسئول بسیج جامعه پزشکی ناحیه مقاومت حضرت روح اله (ع) خبر داد:

اعزام گروه جهادی بهداشتی درمانی به روستای ابراهیم آباد ازتوابع حسن آباد انجام شد

سیدهاشم حسینی به اعزام گروه جهادی بهداشتی درمانی به روستای ابراهیم آباد از توابع حسن آباد در بخش فشافویه در ۱۹ اسفندماه اشاره کرد و گفت: این تیم متشکل از متخصص اطفال، چشم پزشکی، زنان و زایمان، پزشک عمومی و پرستار می باشد.
نسخه مناسب چاپ

سیدهاشم حسینی مسئول بسیج جامعه پزشکی ناحیه مقاومت حضرت روح اله (ع) در گفتگو با خبرنگار بسیج جامعه پزشکی به اعزام گروه جهادی بهداشتی درمانی به روستای ابراهیم آباد از توابع حسن آباد در بخش فشافویه در ۱۹ اسفندماه اشاره کرد و گفت: این تیم متشکل از متخصص اطفال، چشم پزشکی، زنان و زایمان، پزشک عمومی و پرستار می باشد.

0

مسئول بسیج جامعه پزشکی ناحیه مقاومت بسیج حضرت روح اله (ع) با بیان اینکه هدف از خدمت در این منطقه با رویکرد غربالگری است، بیان کرد: رویکرد غربالگری نوع جدیدی از نگرش سازمان بسیج جامعه پزشکی در بیمارستاه های صحرایی است که بر اساس بیماریابی خدمات خود را ارائه می کند و این طرح به صورت یک روزه انجام می شود.

1

حسینی ادامه داد: افراد به صورت سرپایی مورد معاینه قرار می گیرند و در مرحله بعد بیمارانی که احتیاج به درمان تخصصی دارند به بیمارستان های ذیربط دعوت می شوند و مورد درمان تخصصی قرار می گیرند.

2

 

3 4 7 8

9

DSCN7700 (Copy)

DSCN7715 (Copy)

وی با اشاره به اینکه این تیم آخرین اعزام در سال ۱۳۹۴ است در پایان گفت: اما شیوه جدید غربالگری در سیاست های کلان بهداری سازمان سپاه و بسیج مورد تأیید بوده و تصور می کنم در سال جدید نیز بر همین منوال ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/خ

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.