این مطلب ۶۶۴ بار خوانده شده

جلسه شورای قشر بسیج عشایر شهرستان قرچک برگزار شد (۴تصویر)

جلسه شورای قشر بسیج عشایر شهرستان قرچک حسینه شهدای ناحیه مقاومت بسیج پنزده خرداد شهرستان قرچک برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) از قرچک، جلسه شورای قشر بسیج عشایر شهرستان قرچک حسینه شهدای ناحیه مقاومت بسیج پنزده خرداد شهرستان قرچک برگزار شد.

در این جلسه بقرائی مسئول بسیج عشایری شهرستان قرچکبا بیان توجه به مقوله های اقتصاد مقاومتی و مباحث علمی و کاربردی شهرستان در کارگروه ها، بر برگزاری ماهانه این کارگروه ها با حضور روسا و مدیران تاکید داشت و خاطرنشان کرد: رصد و شناسایی آسیب ها و تهدیدات در موضوعات مختلف متناسب با کارگروه ها بویژه قشر عظیم بسیج و بررسی آن در جلسات و ارایه راهکارهای مناسب برای رفع آن از جمله وظایف کارگروه ها خواهد بود.

وی در این جلسه ضمن محکم کردن اقدام آل سعود در اجرای اعدام آل سعود افزود: از وظایف مهم و عمده جلسه شورای قشر بسیج شهرستان تبدیل رهنمودها و مطالبات مقام معظم رهبری به راهکارهای عملی برای حل مشکلات و موانع سر راه اقتصاد و فرهنگ و دیگر حوزه های اجتماعی است.

در این جلسه اعضای کارگروه های با ارائه گزارش از عملکردهای خود، نظرات و پیشنهادات را برای هرچه بهتر برگزار نمودن جلسات راهبردی ارائه دادند.

آقای نوع پرور جانشین دبیر شورای قشر در این جلسه خطاب به اعضاء گفت: کارگروه هابرای خود افق ذهنی تعریف نمایند و در راستای خارج نمودن جامعه از ایستایی و واگرایی و حرکات منفعلانه تلاش کنند.

وی افزود: شاید مشکلات و موانع سر راه کارگروه ها موجب کندی حرکت در رسیدن به آرمانها شود ولی باعث نشود ما دچار رکود و سکون شویم.

نوع پرور با اشاره به تبلیغات سوء شبکه های ماهواره ای، تصریح کرد: توقف جایز نیست و می بایست برای نیل به هدف خویش که خیلی هم متعالی است کوشش شود و در صحنه های تقابل با دشمن با جدیت فعالیت کرد.

وی نیز آسیب شناسی، رفع معایب، تولید ایده و روش و پیشنهاد راهکارها را از عمده وظایف کارگروه ها عنوان کرد.

انتهای پیام/س

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.