۱۳۹۱/۰۱/۲۰ - ۰۷:۰۶
معاون سازمان انرژی اتمی کشور خبر داد
معاون سازمان انرژی اتمی گفت: با تلاش متخصصان هسته‌ای کشورمان سوخت راکتور تهران تولید و سوخت مجازی نیروگاه اراک نیز طراحی شد.
۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۷
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بهارستان:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه حضرت ابوالفضل (ع) بهارستان در سخنانی، احیاء روحیه مجاهدانه در بین آحاد جامعه را راه حل برون رفت جامعه از مشکلات دانست.
۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۱
فرمانده سپاه شهریار:
فرمانده سپاه شهریار پیشرفت کنونی کشور در حوزه های سیاسی و نظامی را از دستاوردهای جنگ‌ هشت ساله برشمرد و گفت: پیام ما به جهان این بود، که همیشه در سخترین شرایط می توانیم‌ دشمن را مأیوس خود کنیم.
۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۴
مراسم عطر افشانی و غبارروبی با حضور فرمانده سپاه ناحیه شهرستان قدس و جمعی از مسئولین شهرستان در گلزار شهدای این شهرستان، انجام شد
۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۰:۳۰
نمایشگاه فرهنگی رزمی هفته دفاع مقدس با نام کربلای عرشیان و حضور سردار ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع)، فرماندار ویژه شهرستان ری و مسئولان این شهرستان در فرهنگسرای ولا گشایش یافت.
۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۰:۲۵
فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع)
سردار ذوالقدر فرمانده سپاه سید الشهدا (ع) گفت: شهیدانی که امروز از خانواده‌های آنها تجلیل شد، کسانی هستند که هم در رشته تکواندو افتخارآفرینی کرده‌اند و قهرمانی‌هایی را برای کشور عزیزمان به دست آورده‌اند و هم پهلوانانی هستند که با نفس خود مقابله و با خدای خود معامله کرده و به شهادت رسیده‌اند.
۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۲
فرمانده سپاه شهرستان قدس از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، ورزشی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد.
۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۷
سردار ذوالقدر،فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران
فرمانده سپاه استان تهران با توجه به اقدامات این نهاد در مبارزه با کرونا تصریح کرد: کمکهای مومنانه تا ریشه کنی کامل کرونا ادامه خواهد داشت و پیش بینی می شود، تا دو ماه دیگر ۹۰ درصد جمعیت این استان واکسینه شوند.
۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۱
روابط عمومی سپاه حضرت عبدالعظیم(ع)شهرستان ری خبر داد
مراسم تودیع و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عبدالعظیم(ع)با حضور حجت الاسلام و المسلمین بهرامی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سیدالشهداء(ع)استان تهران برگزار شد
۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۴
دو مرکز واکسیناسیون تجمیعی،با حضور فرمانده سپاه استان تهران در شهرستان شهریار راه اندازی شد.
۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۳:۵۱
مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه شهرستان دماوند برگزار و فرمانده سابق سپاه پیشوا به عنوان فرمانده جدید سپاه شهرستان دماوند معارفه شد

صفحات